Sukces aktora Koła Teatralnego

Nowodworskie Inspiracje Teatralne, to konkurs szkolnych grup teatralnych dla dzieci i młodzieży. Uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponad gimnazjalnych w poprzednich latach walczyli o statuetkę:  Złoty NIT, Srebrny NIT, Brązowy NIT. Nasze koło teatralne prowadzone przez p. I.Ryńską-Pieluchowską i p. E. Ładniak chociaż składa się z najmłodszych uczestników, bo z uczniów klas II i III, to zdobyło pierwszą nagrodę w roku 2013 i 2014.         W tym roku zmieniła się kategoria i nie było statuetek więc walczyliśmy                o nagrodę dla najlepszej aktorki i aktora NIT-u. I ponownie możemy się pochwalić wygraną.

Nasz aktor – adwokat w przedstawieniu pt. „Babcia Jaga”, to uczeń kl. II B – Filip Krajewski.  Został on uznany przez jury za najlepszego aktora tegorocznego przeglądu i otrzymał dyplom oraz nagrodę główną, super – fajną hulajnogę. Nasze przedstawienie i gra aktorów otrzymały bardzo pochlebne opinie jurorów, za co serdecznie dziękujemy.

E. Ładniak