KLASA II E NA JEDNĄ NOC OPANOWAŁA SZKOŁĘ

W nocy z 6 na 7 maja nasza szkoła przeżyła niesamowitą przygodę, a wszystko to za sprawą uczniów z klasy IIe, którzy postanowili w niej zanocować. Wieczór obfitował w wiele atrakcji. Najpierw była szalona zabawa w salce zabaw: nurkowanie w basenie z piłkami, pokonywanie toru przeszkód, budowanie oryginalnych budowli. Potem odbyły się rozgrywki sportowe na sali forum. Wyczerpani uczniowie zregenerowali siły przy pysznej i pożywnej kolacji, na której herbata smakowała lepiej niż coca-cola. Po wieczornej toalecie i przygotowaniu „łóżeczek- materacy” do spania, rozpoczął się seans filmowy. Jednak został on przerwany niesamowitą atrakcją. Około godziny 22.00 pani wychowawczyni zaplanowała nocne zwiedzanie szkoły. Dzieci w piżamach, wyposażone w latarki, wyruszyły do nieznanych zakamarków szkolnych. Zaciekawiły je szczególnie sale lekcyjne starszych klas na II piętrze. Po tym emocjonującym spacerze, nastąpił ciąg dalszy seansu filmowego. A w trakcie filmu kolejni uczniowie odpływali w cudowną Krainę Snów.

A następnego dnia rano... oj trudno było wstać.

Katarzyna Tomaszewska