OLIMPIADA SPORTOWA KLAS I -III

Jak co roku, tradycyjnie dnia 17.04.2015r. w hali sportowo-widowiskowej odbyła się Olimpiada Sportowa klas I – III  . Brały w niej udział 4 szkoły. Każdą reprezentowała 22 – osobowa drużyna. Dzieci brały udział w 8 konkurencjach m.in. kozłowały piłkę slalomem, ciągnęły rydwany , strzelały  piłką do bramki, biegały w sztafecie i w parach z piłką między piersiami, pokonywały tor przeszkód. Między konkurencjami odbywały się występy artystyczne. Naszą szkołę reprezentowało 30 tancerzy. Celem Olimpiady było rozwijanie sprawności ruchowej oraz przeżycie miłych chwil w gronie kolegów i koleżanek . Zawodnicy dali  z siebie wszystko . Starali się, jak mogli. Zajęliśmy  bardzo dobre  II miejsce. Po zakończeniu imprezy mali sportowcy otrzymały pamiątkowe puchary, złote medale, a nasza drużyna dostała słodkie prezenty w postaci batoników od pana Dyrektora . Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom zawodów i naszym kibicom, którzy w tym roku spisali się na medal. Byli to przede wszystkim uczniowie z klas III wraz z wychowawczyniami. Przygotowali okrzyki , zachęcające do walki , transparenty i pompony…   DZIĘKUJEMY !!!

organizatorzy

Zespół Szkolno-Przedszkolny