Czy dzieci znają bajki?

24 lutego chętne dzieci podczas pobytu w świetlicy szkolnej Szkoły Podstawowej nr 7 mogły wykazać się wiedzą dotyczącą znajomości różnych bajek.

Quiz o bajkach udowodnił, że dzieci bajki znają i chętnie je oglądają lub czytają. Uczniowie z klas pierwszych i drugich bez problemu poradzili sobie z różnymi zadaniami. Przekrój bajek był bardzo duży tak jak i wiedza naszych uczestników, dlatego też niezbędna okazała się dogrywka.

Dogrywka przyniosła zwycięstwo Justynie Dobrowolskiej z klasy I E, drugie miejsce zdobyła Zuzanna Traczyk z klasy II B, trzecie Ewelina Korzeń   z klasy I C. Wyróżnienia otrzymali: Kamila Żubertowska z klasy I E i Amelia Zagulska z klasy II B. Konkurs zakończył się słodkim poczęstunkiem  i rozdaniem nagród. Gratulujemy wszystkim uczestnikom dużej wiedzy.

E. Ładniak, A. Maj