Iskierki i Orliki na wycieczce w Warszawie

Zimowy wyjazd klasy Ie i Ig do Warszawy obfitował w gorące niespodzianki. Najpierw pierwszoklasiści odwiedzili Stadion Narodowy, aby tam podziwiać wystawę różnorodnych konstrukcji z klocków Lego, każda z kolekcji i prezentacji witana była gromkimi okrzykami i westchnieniami pełnymi zachwytu. Następnie pod opieką opiekunów : p. Anety Lodzik, p. Grażyny Nurczyńskiej i p.Rafała Płocharczyka udali się do sali zabaw , gdzie przez prawie 3 godziny dali upust niespożytej energii i rozbudzonej fantazji. Zabawa była wyśmienita; jazda na rowerkach, wspinanie się po drabinach, linach, mostkach, zjazdy z ogromnie wysokich, krętych zjeżdżalni, zabawa w piłeczkach i na boisku koszykówki….

Wycieczka uczyła i bawiła, a Iskierki i Orliki wróciły do domów zmęczone, ale szczęśliwe i pełne wrażeń.

Zespół Szkolno-Przedszkolny
ul. Młodzieżowa 1,