Hura wygraliśmy!

Dnia 8 grudnia 2014 roku delegacja z mojej klasy, czyli klasy  III d pojechała na uroczyste rozdanie nagród do Bałtowa. M.in. ja wszedłem w skład tej delegacji. Wygraliśmy konkurs w kategorii szkół podstawowych.

Konkurs miał tytuł „Dzieje Ziemi” i żeby można było w nim wziąć udział to po pierwsze trzeba było odbyć wycieczkę do wybranego Jura Parku – my  byliśmy w ubiegłym roku w Bałtowie. Po drugie trzeba było  odpowiedzieć na wszystkie pytania z testu, które jak dla nas wcale nie były takie łatwe. I po trzecie trzeba było wykonać prace plastyczną pt. : „Dinozaury duże i małe”.

Przy odpowiadaniu na pytania testu i  tworzeniu  pracy plastycznej wzięła udział cała klasa pod kierunkiem pani A. Dryblak.

Na wręczeniu nagród, które odbyło się w pięknej sali kominkowej otrzymaliśmy czek na 20000 zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup pomocy szkolnych dla uczniów naszej szkoły. Następnie przy herbacie i słodkim „co nie co" rozmawialiśmy z organizatorami na temat konkursu, nauki i Jura Parku. Przed wyjazdem odwiedziliśmy św. Mikołaja w jego krainie, która jest organizowana na terenie parku. Mogliśmy wsiąść do sań Mikołaja i podziwiać wspaniałe renifery, a z samym Mikołajem porozmawiać przy kominku w jego chacie.

Bałtów to piękne miejsce do wypoczynku. Latem można podziwiać wspaniałe dinozaury, a zimą czeka na nas św. Mikołaj,  ośnieżony stok i wyciąg narciarski . Polecamy!

Stanisław Piotrowski III d

Zespół Szkolno-Przedszkolny