Rodzice dzieciom- spotkanie bożonarodzeniowe

W radosnym nastroju, przy blasku świec, w atmosferze zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, odbyło się wigilijne spotkanie uczniów klasy IIIa wraz z rodzicami oraz wychowawczynią. Spotkaliśmy się wspólnie w czwartkowe popołudnie 18 grudnia, zostawiając na chwilę obowiązki domowe oraz świąteczny zgiełk.

Rodzice pod kierunkiem wychowawczyni Beaty Filipiak przygotowali część artystyczną. Recytowane były przepiękne wiersze, przeplatane wspólnie śpiewanymi kolędami. Treść wierszy przybliżyła nam magię świąt bożonarodzeniowych oraz wprowadziła w nasze serca radość z narodzin dzieciątka.

Na dzieci czekały również  świąteczne smakołyki przygotowane przez mamy z naszej klasy. Znaleźlismy tez czas, aby  na chwilę przysiąść, porozmawiać oraz podzielić się wrażeniami oraz nastrojem zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.