Bal Andrzejkowy

27.11.2014 r. w naszej  szkole w pięknie udekorowanej przez rodziców i  opiekunów SU sali odbył się bal andrzejkowy dla klas 0 – III zorganizowany przez Samorząd Uczniowski i Radę Rodziców. Uczniowie w przebraniach i w świetnych humorach, przyszli bardzo licznie na zabawę. Imprezę  prowadziły 2 czarownice  - wodzirejki –p. Monika. i p. Ola. Zachęcały uczniów do zabawy,  prowadziły konkursy,  takie jak

„ Latanie na miotle ” , „ Taniec z balonami ”, „ Rzut kotem do kosza ”, „Quiz wiedzy ”, podczas których uczniowie wykazali się umiejętnościami sportowymi, wiedzą  i sprytem. Wszyscy uczestnicy konkursów otrzymali słodkości ufundowane przez Radę Rodziców. Uczniowie mogli także skorzystać z wróżb związanych z przyszłością, które były przygotowane  przez wróżki – p. Izę , p. Wandę i p. Ewę. Wróżąc , sprawdzały co je czeka w przyszłości, kim zostaną  i gdzie pojadą. Niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy, więc nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na kolejny bal w przyszłym roku.