Wycieczka klasy II b i II d do Warszawy .

5 grudnia dzieci z klasy II b i II d z okazji Mikołajek wraz z wychowawczyniami wybrały się do Warszawy. Najpierw w Planetarium  w Centrum Nauki Kopernik obejrzały seans „ Słoneczna podróż ”.Następnie udały się do Centrum Rozrywki Hula – kula na plac zabaw, znajdujący się w budynku Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego. Mogły spożytkować drzemiące w nich pokłady energii. Nie zastanawiając się ani chwili, nurkowały w basenikach kolorowych kulek, wspinały się w najbardziej niedostępne zakamarki sali zabaw. Zjeżdżały nadzwyczajnie długimi "rurozjeżdżalniami", biegały, skakały…, a uśmiech nie znikał z  ich twarzy. Podczas przerwy zjadły słodki poczęstunek. Na koniec wszyscy zmęczeni , ale i szczęśliwi udali się do Nowego Dworu Mazowieckiego. Mikołajki były dla dzieci  w tym roku bardzo udane. Oby podobnie było za rok. Poczekamy…., zobaczymy……..

Dorota Przygoda

Zespół Szkolno-Przedszkolny