Teatr uczy, bawi i wychowuje

20 listopada 2014 r. uczniowie klasy VI a i VI e wraz ze swoimi wychowawczyniami wybrali się na wycieczkę do Teatru Muzycznego „Roma” w Warszawie na przedstawienie pt.: „Mały Książę” według książki Antoine de Saint-Exupery’ego.

Spektakl rozpoczął się punktualnie o godzinie 10.00  na NOVEJ Scenie Teatru. Sztuka przekazywała bardzo mądre myśli, m.in.: „Dobrze widzi się tylko wtedy, gdy patrzy się sercem. Najważniejsze jest dla oczu niewidoczne.” , „ Jest się samotnym także między ludźmi…”, które zostały pokazane w taki sposób, by mogli je zrozumieć nawet najmłodsi widzowie. Podczas przedstawienia były też zabawne sceny, w których nie mogliśmy powstrzymać się od śmiechu. Aktorzy, oprócz wspaniale zagranej roli, zaśpiewali nam cudowne i wzruszające piosenki. Na zakończenie przedstawienia wszyscy widzowie nagrodzili zdolnych aktorów gromkimi brawami.

Szczęśliwi, weseli, uśmiechnięci i pełni wrażeń wróciliśmy do domów.

Gabriela Brodowska

uczennica klasy 6a