Quiz o św. Janie Pawle II w świetlicy szkolnej.

16 października 2014 o godz. 15.00 w świetlicy szkolnej SP 7 w Nowym Dworze Maz. odbył się wyjątkowy konkurs. Wychowawca świetlicy p. Izabella Ryńska - Pieluchowska i p. katechetka Katarzyna Dobruk przeprowadziły dla chętnych wychowanków quiz o św. Janie Pawle II. Konkurs poprzedzony był prezentacją o Papieżu oraz filmem związanym z Jego życiem i posługą, które uczniowie obejrzeli w przeddzień szkolnych uroczystości papieskich.

W quizie wzięło udział dziesięcioro uczniów głównie z klas II i III.  Pani Iza zapoznawała dzieci z każdym pytaniem i możliwymi  odpowiedziami, a uczniowie na otrzymanych kartkach wpisywali przy numerze pytania odpowiednią literę - oznaczającą według nich poprawną odpowiedź.  Opracowany przez nauczycielki quiz składał się z 14 pytań.

Po zakończonym quizie zliczono poprawne odpowiedzi i wyłoniono zwycięzców. I miejsce zdobył Igor  Nowacki z klasy IIIb, drugie Jan Choroś z IIIc, zaś trzecie  ex aequo Partycja Burzyńska z IIId i Sebastian Zalewskiz IIIa.

Wszyscy uczestnicy quizu otrzymali słodkie niespodzianki, a zwycięscy upominki. Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie i cieszymy się że św. Jan Paweł II jest tak bliski ich sercom.

Katarzyna Dobruk