„Żyję ekologicznie na co dzień”

Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie ogłosił XII edycję ogólnopolskiego konkursu „Żyję ekologicznie na co dzien.” Konkurs został przewidziany w trzech kategoriach: I kategoria dla uczniów klas 0 –III, II kategoria dla uczniów klas  I- VI oraz III kategoria dla uczniów gimnazjum.

Uczniowie klas najmłodszych mieli za zadanie wykonać kolaż formatu A -4 promujący konkretne działanie proekologiczne w celu ochrony środowiska, uczniowie klas IV  - VI mieli za zadanie wykonać plakat promujący konkretne działanie proekologiczne w celu ochrony środowiska, zaś uczniowie gimnazjum mieli za zadanie napisać wiersz o tematyce ekologicznej. Konkurs jest III etapowy. I etap to etap szkolny, II to etap Delegatury  - w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie i III etap to etap wojewódzki.

Spośród zgłoszonych do konkursu prac szkolna komisja w dniu 17.10.2014 r. w składzie: Karolina Radomska, Izabella Ryńska – Pieluchowska i Krystyna Dobrzyńska miała za zadanie wybrać jedną pracę z każdej kategorii wiekowej, która będzie reprezentowała naszą szkołę w konkursie. Szkolna komisja stanęła przed niełatwym zadaniem oceny i wyboru pracy konkursowej.

W kategorii I, czyli klas 0 –III wytypowano pracę Natalii Pawlak z klasy III d. Opiekunem pracy jest pani Anna Dryblak. Praca Natalii przeszła do II etapu konkursu. Zakończenie konkursu przewidziane jest przez organizatorów na grudzień 2014r. Czekamy na dalsze sukcesy.

Koordynator Konkursu

w Szkole Podstawowej nr 7