Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe

Nawigacja

Treść strony

  • -

„Żyję ekologicznie na co dzień”

Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie ogłosił XII edycję ogólnopolskiego konkursu „Żyję ekologicznie na co dzien.” Konkurs został przewidziany w trzech kategoriach: I kategoria dla uczniów klas 0 –III, II kategoria dla uczniów klas  I- VI oraz III kategoria dla uczniów gimnazjum.

Uczniowie klas najmłodszych mieli za zadanie wykonać kolaż formatu A -4 promujący konkretne działanie proekologiczne w celu ochrony środowiska, uczniowie klas IV  - VI mieli za zadanie wykonać plakat promujący konkretne działanie proekologiczne w celu ochrony środowiska, zaś uczniowie gimnazjum mieli za zadanie napisać wiersz o tematyce ekologicznej. Konkurs jest III etapowy. I etap to etap szkolny, II to etap Delegatury  - w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie i III etap to etap wojewódzki.

Spośród zgłoszonych do konkursu prac szkolna komisja w dniu 17.10.2014 r. w składzie: Karolina Radomska, Izabella Ryńska – Pieluchowska i Krystyna Dobrzyńska miała za zadanie wybrać jedną pracę z każdej kategorii wiekowej, która będzie reprezentowała naszą szkołę w konkursie. Szkolna komisja stanęła przed niełatwym zadaniem oceny i wyboru pracy konkursowej.

W kategorii I, czyli klas 0 –III wytypowano pracę Natalii Pawlak z klasy III d. Opiekunem pracy jest pani Anna Dryblak. Praca Natalii przeszła do II etapu konkursu. Zakończenie konkursu przewidziane jest przez organizatorów na grudzień 2014r. Czekamy na dalsze sukcesy.

 

Koordynator Konkursu

w Szkole Podstawowej nr 7

Karolina Radomska

 

Tekst i foto: Karolina Radomska

  • -

wsteczwstecz

Intranet

Kontakt

Zespół
Szkolno-Przedszkolny nr 1
w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Młodzieżowa 1
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP: 5311688691, REGON: 146254836

Sekretariat Zespołu - tel./fax 22 775 50 00
PP5 - 22 775 58 71
SP7 ul. Młodzieżowa 1 - 22 775 50 00
SP7 ul. Młodzieżowa 3- 22 775 32 10

Deklaracja Dostępności

Mapa - lokalizacja

Newsletter

Dopisz się do newslettera.

Godziny otwarcia

Godziny pracy sekretariatu zespołu

Godziny otwarcia poniedziałek-czwartek 7:30-16:00
  piątek 7:00-15:00

 

Stopka

Copyright Zespół Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.