Apel z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej

10  października 2014 roku odbył się w naszej szkole apel z okazji święta  wszystkich pracowników oświaty. Akademię  prowadził zarząd Samorządu Uczniowskiego- przewodnicząca  Alicja Dudek i jej zastępca Krzysztof Małecki, a także przewodniczący Małego Samorządu Uczniowskiego Bartek  Riabow.

Po powitaniu  usłyszeliśmy :

Szczególny  dziś  dzień – święto polskiej szkoły, święto uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi i tych co szkoły prowadzą i nadzorują. W tym dniu mamy okazję złożyć wszystkim nauczycielom nasze podziękowania za przekazywaną wiedzę i za trud włożony w kształtowanie naszych serc i umysłów. Swoją wdzięczność pragniemy wyrazić poprzez nasz krótki, ale jakże wdzięczny program artystyczny, do obejrzenia którego serdecznie zapraszamy.”

Program artystyczny rozpoczął chór szkolny wykonując jeden utwór. Pozostała część programu wypełniona została występami klas V d i III d. Dzieci wykazały się umiejętnościami wokalnymi, tanecznymi i recytatorskimi. Mogliśmy również wysłuchać krótkiego utworu, zagranego na wiolonczeli. Tłem dla występujący była skromna, ale jakże wdzięczna i wymowna dekoracja utrzymana w jesiennym nastroju.

Na zakończenie były życzenia i laurki dla wszystkich pracowników szkoły.

Apel przygotowali uczniowie klasy V d i III d pod kierunkiem  wychowawczyń- pani Marii Boczek i Anny Dryblak.