Pomoc koleżeńska – „Uczymy się od siebie nawzajem”

W ramach szkolnego projektu w Szkole Podstawowej nr 7 od października do listopada dla uczniów klas II – VI odbywają się spotkania pod hasłem „Uczymy się od siebie nawzajem”. Koordynatorami projektu w szkole  są panie: Karolina Radomska i Paulina Leżoń.

Uczniowie podczas spotkań, które odbywają się w wybranym dniu w tygodniu o stałej godzinie, mają możliwość nawiązać współpracę z uczniami z innych klas z tego samego ciągu i  podzielić się, bądź też wzbogacić lub rozwijać swoją dotychczasową wiedzę z interesującej go dziedziny.

Spotkania uczniów są premiowane przez samych uczniów, bowiem uczniowie dzieląc się swoją wiedzą, doskonalą swoje umiejętności oraz przez nauczycieli w postaci stawiania uczniom ocen cząstkowych lub podwyższenia ocen semestralnych za rzetelną pracę podczas spotkań .

Projekt po zakończeniu w listopadzie będzie podlegał ewaluacji i określeniu jego powodzenia bądź modyfikacji  w drugim semestrze nauki.

Zachęcamy do podzielenia się swoją wiedzą i poznania wielu ciekawych uczniów z innych klas w swoim wieku.

Szkoły Podstawowej nr 7.