Wycieczka do zoo

Dnia  10 maja odbyła się szkolna wycieczka, w której wzięli udział uczniowie klas IIa i IIb wraz z wychowawcami oraz p. Czubak i p. Wiśniewskim.

Zbiórka odbyła się pod szkołą o godzinie  7:50. Następnie autokarem udaliśmy się do płockiego zoo. Wyjazd składał się z lekcji przyrodniczej i spacerze po ogrodzie zoologicznym. Podczas tej lekcji mogliśmy zobaczyć wiele gatunków gadów i płazów. Dotknąć węża, żab, żółwia  i jaszczurek. Panie prowadzące przekazały nam wiele ciekawych informacji o zwyczajach, zachowaniu się i życiu mieszkających tam zwierząt.  Na spacerze mogliśmy podziwiać wspaniałe okazy mieszkających tam zwierząt. Największe zainteresowanie wzbudziły małpy Makaki. W drodze powrotnej wstąpiliśmy do Mc Donald’s .

Wycieczkę uważam za udaną. Do domu wróciliśmy zadowoleni i pełni wrażeń.

Karolina Gadomska i Patrycja Cieplak IIb