Gminne zawody w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców

18 lutego odbyły się gminne zawody w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Publiczne Gimnazjum nr 2 również wystawiło swoją reprezentację.

DZIEWCZĘTA w składzie: J. Młodawska 3 d, A. Zdancewicz 1 b, P. Dąbrowska 1b, K. Zubrzycka 1b, G. Brodowska 1c, A. Liwska 1c, K. Fluder 1 c, J. Kifonidis 1e i N. Michoń 1e.Dziewczęta rywalizowały z wszystkimi gimnazjami z gminy i ostatecznie zajęły II miejsce. Należy dodać, że nasza drużyna po zaciętej walce z PG 1 w tie breaku uległa rywalkom. Jednak udział w zawodach należy uznać za udany, mając na uwadze to, że 8/9 zawodniczek to uczennice klas pierwszych.

Opiekunem drużyny była p. Grażyna Brzozowska.

CHŁOPCY w składzie: J. Pawełas 2 a, J. Śliwiński 3c, M. Pruszkowski 3c, M. Morawski 3c, M. Białek 3c, P. Jakubczak 3a, B. Trojnacki 2a, F. Przybylak 3d, J. Sadowski 3d, P. Młynarek 2b, A. Płochocki 3a.

Chłopcy w zawodach gminnych pokonali bez większych problemów wszystkie drużyny i zajęli I miejsce w gminie. Awansowali do zawodów powiatowych, które odbyły się we wtorek 23 lutego.

W zawodach powiatowych Nasi chłopcy zagrali mecze z Gimnazjum z Nasielska i z Zakroczymia. Mecz z  reprezentacją Zakroczmia wygraliśmy 2:0, natomiast z Nasielskiem po zaciętym boju przegraliśmy w tie breaku  stosunkiem 17: 15 i w setach 2:1. PG 2 zajęło ostatecznie II miejsce  w powiecie.

Opiekunem reprezentacji był p. Rafał Kleniewski.