Walentynkowe Zwarcie Wolontariatu

W dniu 17 lutego, zaraz po feriach w naszej szkole świętowaliśmy dzień zakochanych, czyli Walentynki. Z tej okazji Szkolne koło Wolontariatu z p. Magdaleną Maciak zorganizowało charytatywny mecz  piłki siatkowej, w którym grają uczniowie i nauczyciele. W tym roku formuła meczu  polegała na tym, że nauczycielki PG2 grały w jednej drużynie z reprezentacją chłopców naszej szkoły. Natomiast nauczyciele wzmocnieni byli przez reprezentację szkoły dziewcząt.

Składy drużyny nauczycielek: M. Maciak, M. Danek, J. Parol i M. Mikusek.

Skład reprezentacji chłopców: M. Morawski, M. Białek, M. Pruszkowski, F. Przybylak, J. Śliwiński, P. Młynarek, J. Pawełas, B. Trojnacki.

Skład drużyny nauczyciele: M. Olszewski, R. Kleniewski, W. Stecyna

Skład drużyny dziewcząt: P. Dąbrowska, A. Zdancewicz, K. Zubrzycka, J. Kifonidis, J. Młodawska, A. Liwska, G. Brodowska, K. Fluder i N. Michoń.

Mecz był bardzo zacięty, pierwszy set zakończył sie minimalnym zwycięstwem drużyny nauczycieli.
 W drugim secie, nauczyciele z dziewczętami nie dali szans przeciwnikom i gładko wygrali.  Mecz zakończył sie wynikiem 2:0 dla drużyny nauczycieli. Jednak nie o wynik tu chodziła, ale o dobrą zabawę. I taka właśnie była. Świetna muzyka, głośny doping kibiców i miła atmosfera charakteryzowały ten Walentynkowy mecz.

KONKURS- WALENTYNKOWA KARTKA

Nie tylko towarzyszyły nam sportowe emocje. Klasy mogły wykazać sie również swoimi umiejętnościami plastycznymi, biorąc udział w konkursie na Kartkę Walentynkową, zorganizowanym przez p. Annę Odrzywolską i M. Maciak. Kartki były oryginalne i nietuzinkowe, każda klasa wykazała się niezwykła pomysłowością i własną interpretacją tematu.  Ostatecznie zwyciężyła kartka klasy 2b, 3c i 3d. Wszystkie prace można było zobaczyć na tablicy przy sali gimnastycznej.

ZDROWA PRZEKĄSKA

Tradycją naszej szkoły staje się juz to, ze podczas imprez okolicznościowych p. A. Odrzywolska organizuje KIERMASZ ZDROWEJ PRZEKĄSKI. Uczniowie mogą wtedy poczęstować sie warzywami i owocami, zdrowymi wypiekami i poznać sposoby na zdrowe zastąpienie  "śmieciowej" żywności zdrowymi odpowiednikami. Sponsorami tej akcji są sami uczniowie, którzy dostarczają te produkty. Akcja cieszy sie ogromną popularnością i na pewno powtórzymy ja jeszcze nie raz.

AO