Wycieczka klasy 2b

W piątek, 27 listopada dla uczniów klasy IIb zorganizowana została wycieczka do belgijskiej firmy Blyweert Aluminium, mieszczącej się w Czosnowie. Zajmuje się ona wytwarzaniem systemów aluminiowych używanych później do produkcji okien, drzwi itp.

Po niedługiej drodze, przed południem dojechaliśmy na miejsce, gdzie zostaliśmy bardzo miło przyjęci. Pracownicy oprowadzili nas po fabryce. Mogliśmy na własne oczy zobaczyć etapy produkcji systemów aluminiowych. Oprócz tego dowiedzieliśmy się, że najważniejsze w wykonywaniu swojego zawodu jest to, żeby wykonywać go sumiennie i starać się. Była to dla nas bardzo cenna lekcja. Na koniec każdy uczestnik wycieczki otrzymał pamiątkowy ołówek z nazwą firmy.

Wycieczka została zorganizowana przez Stowarzyszenie działające przy naszej szkole Rodzice z Klasą i pana Jacka Tobijasza. Serdecznie dziękujemy.

Kl II B Z WYCHOWAWCĄ