Zabawa w teatr całkiem na poważnie

W poniedziałek 2 marca 2015 roku, klub teatralny „Scena Pod Sceną” pojechał na warsztaty do teatru Studio. Nosiły one tytuł „Zabawa w teatr” . Mieliśmy okazję dowiedzieć się wielu ciekawostek i odkryć tajemnice wielkiej sceny.

Zaczęliśmy rozgrzewką połączoną z zabawami opartymi o improwizację. Potem wyczarowywaliśmy niesamowite historie oraz sytuacje z ... niczego.  Przeobrażaliśmy płótno w sukienki czy peleryny. ;) Całe warsztaty oparte były na improwizacji oraz integracji naszego zespołu.

Warto dodać o ulubionej części większości klubowiczów. Na sam koniec zajęć zostaliśmy podzieleni na grupy.  Zadaniem naszym było stworzyć historię, w której musieliśmy zawrzeć różne przedmioty. Wystawiliśmy  bajkę o smoku i motylu, tajemniczej krainie małego Kubusia i jeszcze wiele innych.

Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni z warsztatów. Oby częściej! Podczas wycieczki opiekowali się nami Pani Małgorzata Pawełas i Pan Piotr Wiśniewski, którzy razem z nami bawili się w teatr.

Nina Liszkiewicz