WOŚP - relacja z przebiegu

XXIII  FINAŁ WIELKIEJ  ORKIESTRY  ŚWIĄTECZNEJ  POMOCY

Uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami tradycyjnie włączyli się 11 stycznia 2015 r. w akcję WOŚP, podczas której pieniądze zbierane były

,,Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów''.

Warunki pogodowe nas nie rozpieszczały. Najistotniejsza jednak jest  idea, która tego dnia jednoczy tak wiele dobrych serc.

A tego dnia kwestowali: Piotr Grzyb, Patrycja Mosakowska, Antek Bielecki,Oliwia Jabłońska, Patrycja Mosakowska, Paulina Dąbrowska, Adriana Krzywdzińska, Aleksandra Śniada, Klaudia Kamińska, Aleksandra Gromadka, Nina Liszkiewicz, Joanna Pieczarka, Klaudia Ciosek, Paulina Kowalska, Aleksandra Mazurek, Wiktoria Zaremba, Kinga Sawicka, Agnieszka Forma, Julia Sidorowicz.