Międzynarodowy Konkurs Plastyczny

„15th  International  Environmental  Children’s  Drawing  Contest”

Tokyo  2014

Uczennica naszego Gimnazjum Zuzanna Grzybowska z kl.IIa została laureatką  Międzynarodowego Konkursu Plastycznego w stolicy Japonii otrzymując „First Prize”

w grupie osób najlepszych z całego świata.

W konkursie brało udział21284 prace z 81 krajów,  wyłonionych przez Jury zostało w sumie 76 prac.

Kraje biorące udział to : Polska, Japonia, Meksyk, Wenezuela, Ukraina, Filipiny, Malezja, Chiny, Surinam, Indie, Norwegia, Rumunia, Słowacja, Szwajcaria, Litwa, Węgry, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Sri Lanka,  Macedonia, Burkina Faso, Egipt, Iran, Bangladesz, Tajlandia, Azerbejdżan, Kenia, Rwanda, Tunezja, Białoruś, Portugalia, Indonezja, Malawi, Bułgaria, Uzbekistan, Turcja, Czechy, Kanada, Mongolia, Stany Zjednoczone, Panama, Francja, Łotwa, Serbia, Wielka Brytania, Gwatemala, Honduras, Nikaragua, Peru, Kazachstan, Jamajka, Ekwador, R.P.A, Maroko, Tanzania, Wyspy Marshala, Namibia, Uganda, Izrael, Jordania, Bhutan, Nepal, Katar, Syria, Mikronezja, Argentyna, Brazylia, Kolumbia, Rosja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Pakistan,  itd.

Wernisaż oraz wręczenie nagród odbędzie się w ciągu najbliższych 3 miesięcy.

Miejsca  poprzednich wystaw i wernisaży to tak znane miasta jak Tokio, Nowy Jork czy Kopenhaga.

Linki do strony konkursu:

Serdeczne Gratulacje...