Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe

Nawigacja

Treść strony

Uroczystość otwarcia szkoły i pasowania pierwszoklasistów na uczniów „Najlepiej razem…”

           11 października 2013 r. zapisał się w historii naszej szkoły jako jeden z ważniejszych dni. Właśnie wtedy nastąpiło oficjalne otwarcie zmodernizowanego i rozbudowanego budynku połączone z pasowaniem pierwszoklasistów na uczniów. Uroczystość uświetnili swoją obecnością: członek Zarządu Województwa Mazowieckiego  – W. Raboszuk, Burmistrz Miasta Nowy Dwór Mazowiecki – J. Kowalski, Sekretarz Miasta – J. Gereluk, Przewodniczący Rady Miejskiej – K. Bisialski, zastępcy Przewodniczącego Rady Miejskiej, radni obecnej kadencji, Proboszcz parafii pod wezwaniem św. Apostołów Piotra i Pawła – ksiądz dziekan K. Czyżyk, Starosta Nowodworski – K. Kapusta, dyrektorzy szkół i przedszkoli, prezesi i dyrektorzy jednostek miejskich i instytucji współpracujących ze szkołą oraz przedstawiciele lokalnych mediów.

           Uczniowie klas I wspierani przez koleżanki i kolegów z klas IV i VI oraz chór szkolny i nauczycieli zaprezentowali przepiękny program artystyczny, podczas którego recytowano wiersze, śpiewano piosenki, a nawet pakowano na czas plecaki. Została też przypomniana historia szkoły od początków jej istnienia, a pani dyrektor A. Pindel dokonała pasowania pierwszoklasistów na uczniów magicznym ołówkiem. Po przecięciu symbolicznej wstęgi ksiądz proboszcz poświęcił nowy budynek, a burmistrz miasta przekazał obiekt w zarząd dyrektor Zespołu Szkół nr 1.

           Uczniowie, nauczyciele i rodzice głęboko wierzą, że to dopiero pierwszy etap tworzenia nowego oblicza Szkoły Podstawowej nr 7,  gdyż do pełni szczęścia brakuje wszystkim jednak hali sportowej. Burmistrz złożył deklarację, że w najbliższym czasie rozpocznie się jej budowa. To zapewnienie było chyba najpiękniejszym prezentem, jaki mogliśmy dostać, albowiem realizacja tego marzenia będzie dla nas i wyzwaniem, i wielkim szczęściem…

           Na koniec przyszedł czas na przemówienia, prezenty, wpisy do księgi pamiątkowej, oglądnie kronik szkolnych i wystaw.

           Ponieważ od 1 września 2013 r. wszyscy uczą się i pracują w jednym budynku, a nasza szkoła jest nareszcie piękna, duża, jasna, przestrzenna, nowoczesna, kolorowa i bogata w pomoce dydaktyczne, to śmiało możemy stwierdzić, że faktycznie… NAJLEPIEJ RAZEM!!!

wsteczwstecz

Intranet

Kontakt

Zespół
Szkolno-Przedszkolny nr 1
w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Młodzieżowa 1
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP: 5311688691, REGON: 146254836

Sekretariat Zespołu - tel./fax 22 775 50 00
PP5 - 22 775 58 71
SP7 ul. Młodzieżowa 1 - 22 775 50 00
SP7 ul. Młodzieżowa 3- 22 775 32 10

Deklaracja Dostępności

Mapa - lokalizacja

Newsletter

Dopisz się do newslettera.

Godziny otwarcia

Godziny pracy sekretariatu zespołu

Godziny otwarcia poniedziałek-czwartek 7:30-16:00
  piątek 7:00-15:00

 

Stopka

Copyright Zespół Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.