Dzień Edukacji Narodowej w SP7

Dnia 14 października odbyło się przedstawienie z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowane przez Koło Teatralne klas 4-6 pod  opieką pani Renaty Golec i we współpracy z panią Mirosławą Franczak i panią Beatą Filipiak, które objęły opieką artystyczną uczniów klas drugich SP7.

Spektakl pod tytułem „ O nas bez nas” łączył w sobie elementy historii obchodów tego święta, refleksji nad nauczycielskim stanem, humoru z życia szkoły widzianej okiem ukrytej kamery. Całości dopełniały wzruszające podziękowania nauczycielom, pedagogom i Dyrekcji  Szkoły w imieniu utalentowanych przedstawicieli  uczniowskiej społeczności.

Barwne i dynamiczne widowisko wzbudziło zainteresowanie  zebranych w Sali Forum spektatorów. Uruchomiło też wiele pozytywnej energii.  Występy  aktorów, którzy mówili , recytowali, śpiewali i tańczyli, przerywane były aplauzem wymagającej, bądź co bądź,  publiczności.

Oprawę medialną –prezentację „ Dzieci w malarstwie” i „ Napisy końcowe „w formie filmu MP4 przygotował uczeń klasy 5e Jakub Kańduła. Członkowie Koła Teatralnego byli także współautorami scenariusza.

Pani dyrektor Agnieszka Pindel, dziękując  za program artystyczny z okazji Dnia Nauczyciela, wyraziła też daleko idące podziękowania  organizatorom prestiżowej imprezy Otwarcia Szkoły.

Renata Golec