Wystawa prac plastycznych podopiecznych Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych pt. ,,Widzę, czuję, marzę”.

Dnia 9 października 2013 roku w Nowodworskim Ośrodku Kultury odbyła się wystawa prac plastycznych podopiecznych Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych pt. „Widzę, czuję, marzę”, na którą zabrała nas - dzieci uczęszczające na koło plastyczne pani Hanna Rucińska.

Na początek przywitał wszystkich pan dyrektor Nowodworskiego Ośrodka Kultury, przedstawił przybyłych gości i oddał im głos. Potem zaśpiewały dla nas dzieci niepełnosprawne. Następnie oglądaliśmy wystawę ich prac.

Wystawa składała się z prac wykonanych różnymi technikami np.: z prasowanej słomy układane były zwierzęta, domy i studnie, rysunki były wykonane pastelami i farbami. Widzieliśmy również prace  rzeźbione w drewnie - budziły one największy podziw.

Stworzenie tak pięknych prac było na pewno bardzo trudne i czasochłonne, ale dzieci świetnie sobie poradziły. Wszystkim wykonawcom gratuluję dużej pomysłowości
i wykonania tak wspaniałych prac.

Wykonała: Weronika Marczuk Klasa IV B

OG - 22 775 32 10