wyświetl galerię w Cooliris

FINAŁ KONKURSU PIOSENKI – „ NUTKA 2013”

18 czerwca 2013 r odbył się fina konkursu piosenki NUTKA dla klas 0-6. Jury w składzie: Aneta Lodzik, Wiesława Żelazek, Izabella Ryńska- Pieluchowska, Bogusława Dalgiewicz- Ruchała miało przed sobą rudny wybór. Spośród 8 piosenek należało wybrać najpiękniej wykonaną. Kryterium oceny stanowił: dobór repertuaru, wrażenie artystyczne i możliwości, zdolności wokalne wykonawcy. Po długich obradach ustalono wyniki.

Z klas 03 tytuł „Złotej nutki”  i I miejsce otrzymał Paweł Furtak z klasy Id, II miejsce Natalia Sawicka z kl Ib a III miejsce Kacper Moryl z kl Ib. Wyróżnienia otrzymały: Marta Sawicka z IIIa i Majka Konarzewska z kl IId.

W klasach starszych tytuł Złotej NUTKI przypadł Agnieszce Kaszyńskiej, II miejsce Marii Piotrowskiej, a III Weronice Bielskiej.

Zgromadzeni uczniowie przyznali swoje nagrody, wybierając piosenkę publiczności : z młodszych klas- Kacprowi Moryl i ze starszych- Marii Piotrowskiej.

Organizator konkursu Aneta Lodzik dziękuje komisji sędziowskiej za zaangażowanie w trzy przesłuchania i pomoc w organizacji konkursu, a uczestnikom za tak liczne przybycie na eliminacje. Zwycięzcom gratulujemy talentu!

Aneta Lodzik

wyświetl galerię w Cooliris