Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe

Nawigacja

Treść strony

  • -

W trosce o udany start.

5 kwietnia 2014 roku w Naszej szkole odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców i uczniów, którzy od września 2014 rok podejmą naukę w Szkole Podstawowej nr 7 w Nowym Dworze Mazowieckim.

Celem zorganizowanych zajęć była adaptacja dziecka do szkoły i integracja z grupą szkolną. Podczas dwugodzinnego pobytu w Naszej szkole dzieci i rodzice mieli możliwość uczestniczyć w zajęciach warsztatowych prowadzonych przez panie Grażynę Nurczyńską, Bogusławę Dalgiewicz – Ruchałę, Anetę Lodzik, Annę Warchoł, Beatę Filipiak i Małgorzatę Dopierałę. Nauczycielki za pomocą aktywizujących metod zachęcały do uczestnictwa w zajęciach nie tylko dzieci ale także rodziców.

Po skończonych zajęciach  dzieci i rodzice mieli możliwość obejrzenia Naszej szkoły z bliska. Rodzice bardzo chętnie wprowadzali swoje pociechy w szkolny świat. Odwiedzali gabinet logopedyczny, w którym mogli porozmawiać z panią Teresą Wesling, gabinet reedukatora pani Małgorzaty Kozioł, gabinet polisensoryczny, salę do zajęć integracji sensorycznej, salę zabaw oraz  salę zajęć arteterapii. Panie Małgorzata Kulesza, Anna Dudar  i Grażyna Nurczyńska bardzo chętnie odpowiadali na pytania rodziców.

Dzieci  wraz z rodzicami bardzo chętnie odwiedzili pomieszczenia świetlicy. Pani Ewa Ładniak i pani Izabella Ryńska – Pieluchowska oprowadziły milusińskich po salach świetlicy. Rodzice byli bardzo zadowoleni z wyposażenia, jakie oferuje świetlica szkolna.

Po zakończonym zwiedzaniu dzieci wraz z panią koordynator sobotniego spotkania panią Karoliną Radomską zaprowadziły rodziców na szkolny plac zabaw, który powstał w ramach projektu „Radosna szkoła”.

Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze.

 

Tekst i foto: Karolina Radomska

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

wsteczwstecz

Intranet

Kontakt

Zespół
Szkolno-Przedszkolny nr 1
w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Młodzieżowa 1
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP: 5311688691, REGON: 146254836

Sekretariat Zespołu - tel./fax 22 775 50 00
PP5 - 22 775 58 71
SP7 ul. Młodzieżowa 1 - 22 775 50 00
SP7 ul. Młodzieżowa 3- 22 775 32 10

Deklaracja Dostępności

Mapa - lokalizacja

Newsletter

Dopisz się do newslettera.

Godziny otwarcia

Godziny pracy sekretariatu zespołu

Godziny otwarcia poniedziałek-czwartek 7:30-16:00
  piątek 7:00-15:00

 

Stopka

Copyright Zespół Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.