NAUKA PRZEZ ZABAWĘ

Jak co roku 21 marca odbył się w naszej placówce happening. Tegoroczny pod nazwą NAUKA PRZEZ ZABAWĘ poświęcony był tradycjom związanym z pierwszym dniem wiosny.

Uczniowie pod kierunkiem wychowawców, a młodsi również z pomocą rodziców, z ekologicznych materiałów wykonali tradycyjne kukły marzanny, lub kolorowe wiosenki. Przygotowali również wiosenne, kolorowe stroje, barwne kwiaty, transparenty z hasłami i inne elementy. Wszystko po to, aby przywitać wiosnę. Wiosna to pora roku, która symbolizuje początek, zmiany, coś nowego, lepszego, ciekawszego. Dlatego w naszej szkole witamy wiosnę zabawą, śpiewem, wspólną pracą.

Następnie odbył się konkurs dla klas i efekty wspólnej działalności oceniała komisja konkursowa pod przewodnictwem Pani Dyrektor Agnieszki Pindel. Zadanie wcale nie było łatwe. Klasy prezentowały się wspaniale: marzanny, wiosenki, radosne okrzyki, kolorowe stroje itp. Po podliczeniu punktów ogłoszono wyniki. Wśród klas 1-3 zwyciężyła klasa pani Anety Lodzik - 1a, w kategorii klas 4-6 wygrała klasa pani Irminy Bieńkowskiej - 5b, a w najstarszej kategorii pierwsze miejsce wywalczyła klasa pani Małgorzaty Pawełas -2a.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę.

wyświetl galerię w Cooliris

OG - 22 775 32 10