Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe

Nawigacja

Treść strony

  • -

Ostatkowe „Walentynki” w naszej szkole

13.02.2018 w przeddzień Święta Zakochanych, w dzień balu karnawałowego miały miejsce w naszej szkole „Walentynki”.  Na to sympatyczne święto czekają z utęsknieniem nie tylko zakochani, ale i osoby, które chciałyby napisać coś miłego koleżance lub koledze z klasy. To dobra okazja do okazania życzliwości i wdzięczności za dobro, którego doświadczamy od innych.

Kilka dni przed punktem kulminacyjnym tego radosnego święta w wyznaczonych miejscach w szkole została ustawiona poczta walentynkowa, do której uczniowie mogli wrzucać przygotowane przez siebie  anonimowe walentynki. W poniedziałek po południu listy zostały posegregowane, a we wtorek 13 lutego przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego - Amelia Zagulska wraz z koleżankami i kolegami z klasy Vb  rozniosła miłe przesyłki do adresatów w poszczególnych klasach.

Nad organizacją „Walentynek” w klasach młodszych czuwała p. Anna Grodzicka, p. Marta Kifonidis i wychowawczynie świetlicy szkolnej: p. Magdalena Gruchacz, p. Magdalena Grzechnik - Siewierska, p. Bożena Wodyńska, zaś w klasach starszych Samorząd Uczniowski wraz p. Kasią Dobruk i p. Wandą Kępską.

W imieniu organizatorów bardzo serdecznie dziękujemy uczniom z klasy Vb za tak wspaniałe zaangażowanie się w przebieg tegorocznych „Walentynek”. Dziękujemy Przewodniczącej SU - Amelce za jej sumienność i pracowitość.

Mamy nadzieję, że każda otrzymana walentynka wywołała uśmiech i radość na twarzach adresatów oraz sprawiła, że dobry humor dopisywał przez cały dzień.

 

Katarzyna Dobruk

 

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

wsteczwstecz

Intranet

Kontakt

Dane kontaktowe

Zespół Szkolno-Przedszkolny
ul. Młodzieżowa 1,
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki

NIP: 5311688691, REGON: 146254836

PP5 22 775 58 71
Sekretariat Zespołu - tel./fax 22 775 50 00
SP7 ul. Młodzieżowa 1 - 22 775 50 00
SP7 ul. Młodzieżowa 3 - 22 775 32 10

Deklaracja Dostępności

Mapa - lokalizacja

Newsletter

Dopisz się do newslettera.

Godziny otwarcia

Godziny pracy sekretariatu zespołu

poniedziałek - czwartek 7.30 - 15.30

piątek                             7.00 - 15.00

Stopka

Copyright Zespół Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.