Ostatkowe „Walentynki” w naszej szkole

13.02.2018 w przeddzień Święta Zakochanych, w dzień balu karnawałowego miały miejsce w naszej szkole „Walentynki”.  Na to sympatyczne święto czekają z utęsknieniem nie tylko zakochani, ale i osoby, które chciałyby napisać coś miłego koleżance lub koledze z klasy. To dobra okazja do okazania życzliwości i wdzięczności za dobro, którego doświadczamy od innych.

Kilka dni przed punktem kulminacyjnym tego radosnego święta w wyznaczonych miejscach w szkole została ustawiona poczta walentynkowa, do której uczniowie mogli wrzucać przygotowane przez siebie  anonimowe walentynki. W poniedziałek po południu listy zostały posegregowane, a we wtorek 13 lutego przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego - Amelia Zagulska wraz z koleżankami i kolegami z klasy Vb  rozniosła miłe przesyłki do adresatów w poszczególnych klasach.

Nad organizacją „Walentynek” w klasach młodszych czuwała p. Anna Grodzicka, p. Marta Kifonidis i wychowawczynie świetlicy szkolnej: p. Magdalena Gruchacz, p. Magdalena Grzechnik - Siewierska, p. Bożena Wodyńska, zaś w klasach starszych Samorząd Uczniowski wraz p. Kasią Dobruk i p. Wandą Kępską.

W imieniu organizatorów bardzo serdecznie dziękujemy uczniom z klasy Vb za tak wspaniałe zaangażowanie się w przebieg tegorocznych „Walentynek”. Dziękujemy Przewodniczącej SU - Amelce za jej sumienność i pracowitość.

Mamy nadzieję, że każda otrzymana walentynka wywołała uśmiech i radość na twarzach adresatów oraz sprawiła, że dobry humor dopisywał przez cały dzień.

Katarzyna Dobruk

Zespół Szkolno-Przedszkolny