Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe

Nawigacja

Treść strony

 • -

„ SPORTOWY ORLIK”

20 marca  dzieci z klas I –III  walczyły o tytuł „ Sportowego Orlika”. Walka była bardzo zacięta, ale ostatecznie wyłoniono zwycięzców.
 • -

Igrzyska Szkół Podstawowych Nowego Dworu Mazowieckiego! 

19 maja na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 7 rozegrały się Igrzyska Szkół Podstawowych Nowego Dworu Mazowieckiego. W potyczkach sportowych brały udział dwudziestoosobowe drużyny z czterech szkół nr 3, 4, 5 i 7. Po emocjonujących zawodach, pierwsze miejsce zajęła reprezentacja naszej szkoły!
 • -

XIII MISTRZOSTWA MATEMATYCZNE W GRACH KARCIANYCH W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 7

23 i 25 kwietnia 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 7 odbyły się kolejne mistrzostwa dla naszych małych uzdolnionych matematyków. Przygotowania do zawodów trwały kilka miesięcy i odbywały się pod czujnym okiem wychowawców oraz rodziców. Wzięło w nich udział 36 pierwszoklasistów i 24 uczniów klas drugich.
 • -

Chodź, pomaluj mój świat na żółto i na… żółto :) WISHBONE DAY

6 maja obchodzony jest Wishbone Day – Dzień Osób z Wrodzoną Łamliwością Kości. W naszej szkole świętowaliśmy go 7 maja. Z tej okazji uczniowie i nauczyciele ubrali się na żółto, malowaliśmy świat na żółto, rozdawaliśmy żółte balony i kotyliony.
 • -

"Dzień Teatru - Bo fantazja jest od tego..."

5 marca w ZSP1 klasy 1-3 obchodziły Dzień Teatru. Klasa 3 e pod kierunkiem Aleksandry Pocheć-Mordaki przygotowała przedstawienie pt. "W krainie Fantazji". Opowiadało ono o tym, jak ważne jest czytanie książek.
 • -

NAUKA PRZEZ ZABAWĘ

Jak co roku 21 marca odbył się w naszej placówce happening. Tegoroczny pod nazwą NAUKA PRZEZ ZABAWĘ poświęcony był tradycjom związanym z pierwszym dniem wiosny.
 • -

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

1 marca przypada Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. To święto państwowe ustanowione w 2010 roku. W tym roku pierwszy raz obchodziliśmy je również w naszej szkole. Tego dnia w sposób szczególny uczciliśmy pamięć rotmistrza Witolda Pileckiego.
 • -

MEGA MISJA W KLASIE 3 E

22 lutego do naszej szkoły zawitali wyjątkowi goście. Do klasy 3 E, która realizuje program MegaMisja, przybyli pan Bartłomiej Kuczyński i pan Bartosz Rymkiewicz z Fundacji Orange wraz z ekipą filmową. Nasza szkoła została doceniona i wyróżniona za wykonywanie zadań z Psotnikiem. Nasze relacje ze spotkań z Julką i Kubą tak się spodobały, że poproszono nas o wzięcie udziału w nagraniu filmu promującego program MegaMisja w kolejnej edycji.
 • -

Bardzo miły gość na socjoterapii

W lutym i marcu na zajęcia socjoterapeutyczne z elementami kynoterapii zawitał niecodzienny, miły gość. To Keja - berneński pies pasterski, trenowany do pracy z dziećmi.
 • -

Ostatkowe „Walentynki” w naszej szkole

13.02.2018 w przeddzień Święta Zakochanych, w dzień balu karnawałowego miały miejsce w naszej szkole „Walentynki”.  Na to sympatyczne święto czekają z utęsknieniem nie tylko zakochani, ale i osoby, które chciałyby napisać coś miłego koleżance lub koledze z klasy. To dobra okazja do okazania życzliwości i wdzięczności za dobro, którego doświadczamy od innych.
 • -

Eko – Walentynki 2018 – czyli kochamy recykling

W dniu 14.02.2018 r.  w naszej szkole po raz pierwszy odbyły się EKO-Walentynki czyli akcja Kochamy Recykling. Eko walentynki to okazja do pokazania swojej miłości, do Ziemi o którą powinniśmy dbać każdego dnia, np. poprzez takie drobne działania, jak zbiórka selektywna zużytych baterii i elektro-odpadów.
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -

Dyskoteka karnawałowa klas IV - VI

13.02.2018 w godzinach popołudniowych odbyła się dyskoteka karnawałowa dla klas starszych. Organizatorem imprezy był Samorząd Uczniowski i Rada Rodziców. Podczas zabawy wszyscy mieli świetne humory, a pan Wojtek Stecyna jako wodzirej spisał się znakomicie.
 • -

Szkolny festiwal kolęd

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom Szkolnego Festiwalu Kolęd, który odbył się 8 stycznia 2018 r. dla klas I - III i 9 stycznia 2018 r. dla klas IV - VII. Wzorem ubiegłych lat uczniowie brali udział najpierw w eliminacjach klasowych a później wybrane osoby mogły zaprezentować swoje umiejętności wokalne i grę na instrumentach. Festiwalowi towarzyszyło wiele pozytywnych emocji.
 • -

Mario, czy już wiesz...

Społeczność szkolna na czele z Marią i Józefem ponownie przywitała maleńkiego Jezusa, który przychodzi na świat, aby dać ludziom siebie i pokazać miłość Boga. Tym razem uczniowie klas czwartych pod kierownictwem p. Katarzyny Dobruk, przy wsparciu katechetów i p. Urszuli Kamińskiej przygotowali jasełka nawiązujące do współczesnych realiów życia i przeżywania świąt w coraz bardziej skomercjalizowanym społeczeństwie.
 • -

Wesołe kolędowanie z gwiazdą grupy Enej

13 grudnia 2017 roku w naszej szkole odbył się wyjątkowy koncert kolęd. Brał w nim udział Piotr Sołoducha - wokalista zespołu Enej. Przy akompaniamencie akordeonu razem z całą społecznością szkolną zaśpiewał on kilka najpiękniejszych polskich kolęd.
 • -

Dzień Świętego Mikołaja w SP7

Jak co roku 6 grudnia w Szkole Podstawowej nr 7 korytarze były gwarne, kolorowe i wesołe. Uczniowie klas I – III ruszyli w mikołajkowym korowodzie. Pląsały Śnieżynki, brykały Renifery, dostojnie sunęli Mikołajowie. W trakcie przedstawienia niespodzianki przybył Święty Mikołaj.
 • -

„Andrzejki 2017”  - klasy starsze.

W środowe, listopadowe popołudnie (29.11.2017) w godz. 17.00 - 19.00. odbyła się zabawa andrzejkowa dla klas IV - VII. Organizatorem imprezy był Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami i Rada Rodziców. Wszyscy uczestnicy świetnie się bawili i zapraszali do tańca także swoich nauczycieli.
 • -

Moja mała Ojczyzna - wystawa prac w Urzędzie Miejskim

W tym roku odbyły się już dwudzieste gminne warsztaty "Moja mała Ojczyzna" dla uczniów szkół podstawowych. Pod hasłem "Nowy Dwór Mazowiecki - miasto, które kocham..." przedstawiciele szkół pracowali nad stworzeniem map tematycznych dotyczących wybranego obszaru funkcjonowania naszego miasta.
 • -

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia. W bardzo oryginalny sposób, uczniowie klasy 3B i 3C oraz chór szkolny, podziękowali wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za poświęcenie, wysiłek i trud włożony w wychowanie młodego pokolenia.
 • -

WYBORY DO ZARZĄDU SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

W dniu 26 września 2017 r. odbyły się wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 7 w Nowym Dworze Mazowieckim. Po podliczeniu wszystkich głosów komisja wyborcza ustaliła, iż Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego została AMELIA ZAGULSKA z kl. Vb, zastępcami przewodniczącego – MARTA ZALEWSKA z kl. IIIh i PAULINA ŁUSZCZYŃSKA z kl. VIIe.
 • -

SUKCESY UCZNIÓW SP7 W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

We wrześniu 2017 r. organizowane były zawody w biegach przełajowych na szczeblu gminnym i powiatowym. Wyniki przedstawiały się następująco:
 • -

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania obchodzony jest od 2001 roku. W tym roku szkolnym świętowaliśmy go również w naszej szkole. Powinniśmy go obchodzić 29 września – w rocznicę urodzin Janiny Porazińskiej, ale w SP 7 głośne czytanie miało miejsce dzień wcześniej, 28 września 2017 roku.

Intranet

Kontakt

Zespół
Szkolno-Przedszkolny nr 1
w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Młodzieżowa 1
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP: 5311688691, REGON: 146254836

Sekretariat Zespołu - tel./fax 22 775 50 00
PP5 - 22 775 58 71
SP7 ul. Młodzieżowa 1 - 22 775 50 00
SP7 ul. Młodzieżowa 3- 22 775 32 10

Deklaracja Dostępności

Mapa - lokalizacja

Newsletter

Dopisz się do newslettera.

Godziny otwarcia

Godziny pracy sekretariatu zespołu

Godziny otwarcia poniedziałek-czwartek 7:30-16:00
  piątek 7:00-15:00

 

Stopka

Copyright Zespół Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.