WYCIECZKA ROWEROWA DO JANÓWKA II

Dnia 7.06.2018 roku uczniowie klas II-III, uczęszczający do świetlicy szkolnej wybrali się wraz z wychowawcami na wycieczkę rowerową do Janówka II. Organizatorzy Pani Ania Muras i Bożena Wodyńska przedstawiły dzieciom regulamin wycieczki i zasady poruszania się po drodze. Dzieci ruszyły z pod szkoły, następnie ścieżką rowerową przez las dotarły do miejsca w Janówku zwanego Kadzielnią. Szlakiem Polski Walczącej uczniowie udali się na teren bunkrów z czasów II wojny światowej, krótka historia tego miejsca urzekła wszystkich uczestników wyprawy. Odbyła się krótka bitwa na szyszki. Wspólne chasanie po lesie zakończyło się pieczeniem kiełbasek nad ogniskiem. W czasie wycieczki dzieci bardzo chętnie pomagały sobie wzajemnie, na trasie i przy ognisku. Zmęczone ale szczęśliwe wróciły pod szkołę i pytały o ,,jeszcze’’.

wyświetl galerię w Cooliris

OG - 22 775 32 10