Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe

Nawigacja

Treść strony

 • -

WYCIECZKA DO RAJSZEWA

Dnia 11.06.2018 r. uczniowie klas II-III, uczęszczający do świetlicy szkolnej wybrali się wraz z wychowawcami na wycieczkę rowerową do Rajszewa. Organizatorki wypraw p. Anna Muras i p. Magdalena Gruchacz przypomniały dzieciom zasady poruszania się po drodze oraz przedstawiły regulamin wycieczki.
 • -

Gość w świetlicy: Pielęgniarka

W dniu 23 maja 2018 r. gościem w świetlicy była Pani Pielęgniarka. Zapoznała dzieci z zasadami higieny, dbania o zdrowie i przestrzegła przed chorobami. Zmierzyła uczniom ciśnienie i zademonstrowała puls oksymetr. Pokazała dzieciom fartuchy i maski lekarskie. Na koniec rozdała pamiątkowe dyplomy.
 • -

SPORTOWY DZIEŃ DZIECKA W ŚWIETLICY

8 czerwca na terenie naszej szkoły został zorganizowany sportowy Dzień Dziecka dla świetlików. Uczniowie biorący udział w zawodach musieli przebiec tor przeszkód z elementami technicznymi na czas. Zadanie nie było łatwe uczestnicy musieli sprawnie, szybko poradzić sobie z przeszkodami. Do zawodów stanęło 30 osób z klas I i II.
 • -

WYCIECZKA ROWEROWA DO JANÓWKA II

Dnia 7.06.2018 roku uczniowie klas II-III, uczęszczający do świetlicy szkolnej wybrali się wraz z wychowawcami na wycieczkę rowerową do Janówka II. Organizatorzy Pani Ania Muras i Bożena Wodyńska przedstawiły dzieciom regulamin wycieczki i zasady poruszania się po drodze. Dzieci ruszyły z pod szkoły, następnie ścieżką rowerową przez las dotarły do miejsca w Janówku zwanego Kadzielnią.
 • -

ŚWIETLICOWY DZIEŃ DZIECKA

6 czerwca w świetlicy szkolnej odbył się świetlicowy Dzień Dziecka. Pierwszym punktem programu, był poczęstunek z pizzy, słodyczy i soków. Dzieci ucztowały, przy muzyce POP, po wspólnym posiłku wszyscy udali się do zaciemnionej sali, gdzie odbył się kolejny występ, znanego świetlikom iluzjonisty Mateusza Misiewicza.
 • -

KSIĄŻKA  MOIM  PRZYJACIELEM

18 maja świetlice szkolną odwiedziły panie z Biblioteki Pedagogicznej w Nowym Dworze Mazowieckim. Celem spotkania było zachęcenie dzieci do słuchania, czytania oraz  tworzenia własnych książek.
 • -

Chwila z piosenką w świetlicy

 Dnia 24.04.2018 roku dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej, miały przyjemność podziwiać występ uczniów klas starszych. Występ odbył się w kolorowej sali – KULEK, co dodawało wyjątkowej scenerii tego wydarzenia. Ela Gara i Mateusz Misiewicz zaprezentowali swoje zainteresowania.
 • -

Pokaz magii i iluzji w świetlicy

Dnia 17 kwietnia 2018 roku uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej zostali zaproszeni na spotkanie z iluzją, którą przedstawiał uczeń naszej szkoły - Mateusz Misiewicz. Pokaz magii, humoru i najnowszych efektownych trików  w wykonaniu chłopca zachwyciły dzieci na widowni.
 • -

WIELKANOCNE SPOTKANIE Z ZAJĄCEM

W dniu 28 kwietnia 2018 roku w świetlicy odbyła się uroczystość „Wielkanocne spotkanie  z zającem”. W czasie tej uroczystości dzieci brały udział w quizie związanym ze Świętami Wielkanocnymi.
 • -

QUIZ O BAJKACH

Dzieci ze świetlicy szkolnej z klas II i III 14.03.2018r. wzięły udział w konkursie „Quiz o bajkach”. Komisja w składzie: pani A. Muras i pani M. Gruchacz wyłoniła i nagrodziła trzech laureatów, którzy wykazali się największą wiedzą.
 • -

Wyprawa świetlików w poszukiwaniu wiosny

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Przyroda budzi się do życia.  Jest coraz cieplej,słoneczna pogoda zachęca do wypraw, spacerów. Korzystając ze słonecznej pogody świetliki wybrały się na wyprawę, by poszukać pierwszych oznak wiosny.
 • -

Dzień Kobiet w świetlicy szkolnej 

 8 marca w naszej szkolnej świetlicy miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Tego dnia wszystkie dziewczęta obchodziły swoje święto – Dzień Kobiet. Z tej właśnie okazji panie: Anna Maj i Magdalena Grzechnik-Siewierska zorganizowały dla nich uroczystość.
 • -

Walentynki, walentynki dla chłopczyka i dziewczynki

13 lutego 2018 roku w świetlicy szkolnej odbyła się zabawa karnawałowa  z okazji Walentynek. Wydarzenie uświetniły hity muzyczne, które doskonale znają wszystkie dzieci. Uczniowie  popisywali  się swoimi umiejętnościami tanecznymi, sprytem oraz  poczuciem humoru.
 • -

Bal karnawałowy

Dnia 7 lutego  2018 roku w świetlicy szkolnej odbył się bal karnawałowy. Dzieci  bawiły się przy dźwiękach największych hitów, chętnie  brały udział w konkursach tanecznych. Świetliki wybrały również najciekawsze przebranie wśród dzieci. Uczestnicy konkursów zostali nagrodzeni drobnymi upominkami, dla wszystkich czekał słodki poczęstunek
 • -

,,Bezpieczne ferie’’

Dnia 12.01.2018 roku, tuż przed zbliżającymi się feriami zimowymi w naszej świetlicy odbył się konkurs ,,Bezpieczne ferie’’. Uczniowie klas I-II mogli wykazać się szybkim logicznym myśleniem. Pytania nie były łatwe, jednak dzieci poradziły sobie znakomicie.

ŚWIETLICOWE  KOLĘDOWANIA

5.12.2018 r.  w świetlicy szkolnej odbył się konkurs kolęd. Organizatorami konkursu byli: Magdalena Grzechnik-Siewierska, Magdalena Gruchacz oraz Radosław Rutkowski. W konkursie wzięło udział 29 osób z klas I-III.
 • -

"Trzej Królowie" w świetlicy

Dnia 4 stycznia 2018 roku z okazji zbliżającego się Święta Trzech Króli, zaproszono do świetlicy szkolnej nauczyciela religii panią K. Dobruk. Zadaniem pani Kasi było przedstawienie i wyjaśnienie świetlikom, symboliki darów niesionych przez mędrców.
 • -

Świetlicowy konkurs plastyczny pt. "Kartka Świąteczna "

Od 4 grudnia do 20 grudnia 2017 r. na świetlicy szkolnej pani Anna Maj i Magdalena Grzechnik-Siewierska zorganizowały konkurs plastyczny na Kartkę Świąteczną. Dzieci bardzo chętnie wzięły udział, o czym świadczy ilość nadesłanych prac - ponad 50.
 • -

PASOWANIE NA ŚWIETLIKA

W dniach 27-28 listopad 2017 r. odbyło się, pasowanie uczniów klas pierwszych na „świetlika”. Pasowanie, w którym udział wzięło sześć klas, odbywało się w dwóch turach. Przed złożeniem przysięgi uczniowie musieli wykazać się pozyskanymi w ciągu dwóch miesięcy umiejętnościami.
 • -

Mikołajki

Dnia 6 grudnia w świetlicy zapanował świąteczny już nastrój a to za sprawą zorganizowanych przez Annę Maj i Radosława Rutkowskiego "Mikołajek". Dzieci podczas tych zajęć dowiedziały się wielu informacji o historii tego jakże wesołego dnia.
 • -

POKAZ ILUZJONISTYCZNY

Dnia 23 listopada 2017 roku w świetlicy szkolnej odbył się pokaz iluzjonistyczny, przeprowadzony przez Mateusza Misiewicza ucznia klasy VI. Do pomocy w iluzji zostały wybrane przez prowadzącego dzieci, które chętnie przeniosły się do świata marzeń.
 • -

Zabawa  Andrzejkowa

Dnia 28 listopada 2017 roku w świetlicy szkolnej odbyła się  zabawa Andrzejkowa. Dzieci  miały okazję poznać  dawne wróżby i zwyczaje, jak również dowiedzieć się co przyniesie najbliższy rok. Na wstępie świetlikom przypomniano  o historii dawnego zwyczaju wróżenia w dzień Św. Katarzyny i Andrzeja.
 • -

,,Łamigłówki mądrej główki’’

Dnia 19 października 2017 roku w świetlicy szkolnej odbył się konkurs wiedzy w którym wzięły udział dzieci z klas III. Zadania nie były łatwe, uczestnicy musieli sprawnie szybko poradzić sobie z zadaniami matematycznymi, ortografią czy krzyżówką. Wszyscy stanęli na wysokości zadania.
 • -

WYCIECZKA DO LASU

16 października 2017 roku uczniowie ze świetlicy szkolnej z wychowawcami, wybrali się na wycieczkę do pobliskiego lasku. Tego dnia pogoda była piękna, świeciło słońce a las mienił się różnymi barwami. W trakcie wycieczki dzieci obserwowały otaczającą przyrodę, a do świetlicy zbierały „skarby”, które Pani Jesień zostawiła w lesie.
 • -

AKCJA CHARYTATYWNO – EKOLOGICZNA „NAKRĘTKI ZBIERAMY- PSIAKOM POMAGAMY”

Z początkiem października rozpoczęliśmy akcję zbierania korków w naszej szkole na rzecz potrzebujących piesków ze schroniska w naszym mieście.
 • -

JESIEŃ W ŚWIETLICY

Zainspirowani jesienią zbieramy kasztany, liście i inne dary jesieni.

Czas w świetlicy urozmaicają nam prace plastyczne inspirowane tą piękną porą roku.
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -
 • -

DZIEŃ CHŁOPAKA

Dnia 03.10.2017r. obchodziliśmy w naszej świetlicy Dzień Chłopaka. Dzień ten upłynął nam w miłej i radosnej atmosferze.

Intranet

Kontakt

Dane kontaktowe

Zespół Szkolno-Przedszkolny
ul. Młodzieżowa 1,
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki

NIP: 5311688691, REGON: 146254836

PP5 22 775 58 71
Sekretariat Zespołu - tel./fax 22 775 50 00
SP7 ul. Młodzieżowa 1 - 22 775 50 00
SP7 ul. Młodzieżowa 3 - 22 775 32 10

Deklaracja Dostępności

Mapa - lokalizacja

Newsletter

Dopisz się do newslettera.

Godziny otwarcia

Godziny pracy sekretariatu zespołu

poniedziałek - czwartek 7.30 - 15.30

piątek                             7.00 - 15.00

Stopka

Copyright Zespół Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.