Upływa szybko życie...

„Upływa szybko życie, jak potok płynie czas…”– pod takim hasłem odbyło się zakończenie roku szkolnego klas trzecich.

Uroczystość rozpoczęła się od poloneza w wykonaniu uczniów.

Następnie wszyscy obejrzeli i wysłuchali części artystycznej przygotowanej przez absolwentów. Liryczne i humorystyczne utwory poetyckie przeplatały się z piosenkami w wykonaniu uczniów klas trzecich z pomocą chóru.

Po części artystycznej gimnazjaliści otrzymali świadectwa z rąk Pani Dyrektor Agnieszki Pindel. Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z biało-czerwonym paskiem za wzorowe zachowanie oraz bardzo dobre wyniki w nauce. Wręczono również dyplomy i nagrody za osiągnięcia w konkursach przedmiotowych i sportowych.Najlepsi uczniowie otrzymali Statuetki Najlepszego Absolwenta oraz Nagrody Burmistrza Miasta.

Pani dyrektor złożyła absolwentom najlepsze życzenia sukcesów i powodzenia na dalszej drodze edukacji. Pożegnaliśmy uczniów bardzo zdolnych, copotwierdziły wysokie wyniki na egzaminie gimnazjalnym.

Również do rodziców były kierowane podziękowania i gratulacje. To dzięki Nim mieliśmy okazję uczyć tak fantastyczną młodzież.