Bez miłości nie ma dobrego świata

„Miłość wszystko wyjaśnia, miłość wszystko naprawia…”

Zgodnie z tradycją naszej szkoły, uczniowie klas trzecich przygotowali Jasełka Betlejemskie. Tegoroczne, odbyły się 20 grudnia i nosiły tytuł:
„ Bez miłości nie ma dobrego świata”. Zwracały  uwagę na co raz większy brak czasu,  zabieganie świąteczne,  kupowanie prezentów, planowanie finansów, uciekanie od tego co w Święta Bożego Narodzenia jest ważne – miłości. Przywołały potęgę tego uczucia oraz fakt , że teraźniejsi ludzie nie różnią się obecnie tak bardzo od współczesnych Chrystusowi.
Przedstawienie wywoływało wśród widzów rozmaite emocje: od śmiechu, radości poprzez skupienie aż do zadumy.
Aktorzy zaskakiwali swoją grą , pomysłowością i talentem. Niektórzy na co dzień małowidoczni, na scenie skupiali  uwagę  wszystkich obecnych. Występ chóru szkolnego, który zaprezentował wiązankę kolęd i pastorałek oraz oprawa muzyczna z pomocą koła radiowego dopełniły całości.
Dziękujemy Uczniom za zaangażowanie i poświęcenie .
3a: Julii Ciemieckiej i Maciejowi Frączakowi,
3b: Klaudii Bagnickiej, Basi Burzyńskiej, Klaudii Cywińskiej, Marcie Majek, Aleksandrze Parol, Damianowi Borkowskiemu, Kacprowi Sprawce,
3c: Joannie Rydel, Adzie Trześniewskiej, Weronice Wiak , Michałowi Górzyńskiemu, Igorowi Kolasińskiemu, Igorowi Matwiejczukowi,
3d: Oliwierowi Duch, Piotrowi Wierzbowskiemu, Tobiaszowi Zarembie