Bal gimnazjalny 2014

Dnia 12 czerwca 2014 roku odbył się długo przez nas, trzecioklasistów, oczekiwany bal gimnazjalny. O godzinie 18.00 Pani dyrektor oficjalnie rozpoczęła uroczystość. „Poloneza czas zacząć". 26 elegancko ubranych par poruszało się w rytm muzyki. Po skończonym tańcu usłyszeliśmy brawa. Nadszedł czas na podziękowania nauczycielom za ich trud włożony w naszą edukację oraz rodzicom, którzy tak dzielnie nas wspierali.

Następnie każdą klasę poproszono do wspólnego zdjęcia. Oczywiście nie obyłoby się bez tzw. 'selfie' z przyjaciółmi. Po zakończeniu sesji wreszcie nadszedł czas na zabawę. Gdy tylko usłyszeliśmy muzykę, ruszyliśmy na parkiet. Wszyscy tańczyliśmy w jednym, dużym kole. Czasami dołączali do niego także nauczyciele, którzy bawili się nie gorzej od nas. Pojawiały się także pary tańczący ze sobą uczniów, nauczycieli oraz uczniów z nauczycielami. DJ, zgodnie z poleceniami szefa kuchni, robił przerwy na ciepły posiłek. Szampańska zabawa trwała ponad 5 godzin. Wróciliśmy do domu z uśmiechami na twarzach i niesamowitymi wspomnieniami. Takiego wydarzenia nie da się zapomnieć. Szczególnie, że był to nasz pierwszy i niestety ostatni wspólny bal. Miałoby się ochotę przeżyć to jeszcze raz.