Dzień Sportu Szkolnego

2 czerwca 2014 roku w naszej szkole odbył się Dzień Sportu Szkolnego, połączony z obchodami Dnia Dziecka. Nauczyciele wychowania we współpracy z innymi pedagogami przygotowali następujące konkurencje:

1. Turniej piłki siatkowej reprezentacji klas I, II, III (p. Grażyna Brzozowska)
  2. Turniej piłki nożnej reprezentacji klas I, II, III (p. Rafał Kleniewski)
  3. Zawody siłowe „Strong man” (p. Mariusz Tyczyński)
  4. Mała zabawa biegowa (p. Dorota Pęksa i Anna Odrzywolska).

Dodatkowo zorganizowany został kiermasz zdrowej przekąski, podczas której uczniowie mogli wybierać z całej gamy smakołyków warzywnych i owoców oraz napić się czystej wody. Dzień Zdrowej Przekąski został zorganizowany po raz pierwszy z inicjatywy p. Doroty Pęksy i Anny Odrzywolskiej. Warzywa i owoce dostarczyli uczniowie z każdej klasy. Pomysł został bardzo dobrze przyjęty przez szkolna społeczność i zostanie powtórzony w przyszłości.

Wyniki Dnia Sportu:

Turniej piłki siatkowej reprezentacji klas I, II, III

I miejsce – KLASY III (Rydel Joanna, Cyprysiak Beata, Włodarczyk Emilia, Parol Ola, Wiak Weronika)

II miejsce – KLASY II (Kornatowska Ola, Gromadka Ola, Śniada Ola, Kuczera Karolina, Czajkowska Oliwia, Januszewska Dorota, Omylińska Kaja)

III miejsce – KLASY I (Młodawska Julia, Prasał Karolina, Bylińska Julia, Gołębiewska Julia, Różycka Karolina, Kuczera Klaudia)

Turniej piłki nożnej reprezentacji klas I, II, III

I miejsce – KLASY I (PruszkowskI Marcel, Białek Michał, Rusek Hubert, Sadowski Jakub, Stecki Patryk, Przybylak Filip, Morawski Michał, Grycuk Michał, Kępa Filip)

II miejsce – KLASY III (Szumski Jakub, Nowakowski Jakub, Borkowski Damian, Brzozowski Adam, Wierzbowski Piotr, Frączak Maciej, Pawłowski Michał, Kacperski Mateusz, Jaskólski Damian)

III miejsce – KLASY II (Przygoda Piotr, Nowak Rafał, Buczek Jakub, Korczyński Kacper, Ostrowski Damian, Antoniuk, Konstanty)

Zawody siłowe „Strong man”

I miejsce – Apel Jan 2c

II miejsce – Sawicki Kacper 2b

III miejsce – Malcann Wiktor 2d

Mała zabawa biegowa.

I miejsce – reprezentacja klasy 1b (Borkowski Kacper, Biczyk Nikodem, Pasternak Dawid, Choroś Tomasz, Rybarski Kacper)

II miejsce – reprezentacja klasy 3c (Borowik Daniel, Piasecka Ola, Błaszczyk Patryk, Trześniewska Ada, Borkowski Krystian)

III miejsce – reprezentacja klasy 2d (Boniecki Jan, Młynarek Ola, Tylman Julia, Kukieła Konrad, Wypyszyński Mateusz)

Wszystkim zwycięzcom GRATULUJEMY!!!!! Nagrody, medale i dyplomy zostaną wręczone na uroczystym apelu podsumowującym konkursy i zawody sportowe 17 czerwca 2014 r. Kibicom dziękujemy za wspaniały doping i zapraszamy na kolejną imprezę już za rok.

Nauczyciele wychowania fizycznego