Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe

Nawigacja

Treść strony

  • -

Koncert charytatywny

13 lutego 2014 roku klasy drugie naszej szkoły wybrały się na koncert charytatywny do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. gen. Władysława Sikorskiego w Pomiechówku. Został on zorganizowany dla pewnego chłopca z tej szkoły, który niestety w zeszłym roku doznał poważnego wypadku.

Na samym początku, zaraz po przyjeździe, para sympatycznych uczniów tamtejszej szkoły zajęła się nami. Myśl o tym, że ma się przewodnika była miła i zdziwiła znaczną część naszej wycieczki. Po zostawieniu rzeczy w szatni przeznaczonej dla nas przeszliśmy na salę gimnastyczną i już to, co zobaczyliśmy było bardzo zachęcające do zostania dłużej.

Sala została przepięknie ozdobiona, na dwóch ścianach pojawił się nawet cytat oraz hasło przewodnie całego przedsięwzięcia. Nasza szkoła, jako przezorna i ubezpieczona była przed wszystkimi innymi. Po upływie około pół godziny rozpoczął się program, po kolei śpiewali, grali, tańczyli coraz to bardziej uzdolnieni muzycy, tancerze i inni artyści, jednak kilka występów spotkało się z bardzo dużym entuzjazmem.

Jednym z pierwszych wykonawców był wokalista oraz pisarz tekstów disco polowych. Po pierwszej piosence powiedział, by chętni podeszli i zatańczyli. W odpowiedzi, na początku głównie dziewczyny zaczęły podchodzić oraz bez skrępowania tańczyć i śpiewać pod sceną, ku zdziwieniu innych uczniów. Potem przyłączyli się i chłopcy, a pod sam koniec przyszli nawet nasi nauczyciele, którzy dotychczas tylko „się bujali”. Po występie atmosfera się stanowczo rozluźniła, więc mogliśmy przejść dalej. Przez łącznie trzy szybko upływające godziny słuchaliśmy różnych wykonań rozmaitych typów muzyki, od solistek przez zespół rockowy do duetu śpiewającego rytmy reggae. W tak zwanym między czasie był nawet konkurs wiedzy kulinarnej, w którym wygraną był kupon na darmową pizzę!

Około godziny 13 wróciliśmy pod naszą szkołę, po reakcjach mogę powiedzieć, iż nie tylko mi się bardzo podobało. Niech żałują ci, którzy nie byli!  

 

Nina Liszkiewicz 2d

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

wsteczwstecz

Intranet

Kontakt

Zespół
Szkolno-Przedszkolny nr 1
w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Młodzieżowa 1
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP: 5311688691, REGON: 146254836

Sekretariat Zespołu - tel./fax 22 775 50 00
PP5 - 22 775 58 71
SP7 ul. Młodzieżowa 1 - 22 775 50 00
SP7 ul. Młodzieżowa 3- 22 775 32 10

Deklaracja Dostępności

Mapa - lokalizacja

Newsletter

Dopisz się do newslettera.

Godziny otwarcia

Godziny pracy sekretariatu zespołu

Godziny otwarcia poniedziałek-czwartek 7:30-16:00
  piątek 7:00-15:00

 

Stopka

Copyright Zespół Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.