Czerwcowe wydarzenia w 1a

Czerwiec obfitował u  Iskierek w wiele ciekawych i interesujących wydarzeń. Z okazji Dnia Dziecka rodzice zamówili pierwszakom  wycieczkę do Nowego Dworu i warsztaty kulinarne w Pizzerii Verona. Dzieci samodzielnie robiły pizze i dekorowały ją według swoich upodobań,  a następnie była wspólna degustacja.

Potem wspólnie z opiekunami bawiły się w miejskim parku, a spacerując uliczkami miasta, poznawały jego zabytki i ważne miejsca. Smaczne lody w znanej nowodworskiej cukierni dopełniły radości w tym miłym dla 1a dniu.

Na zakończenie roku dzieci przygotowały dla rodziców wspaniały występ . Była zabawna inscenizacja, taniec , ruch przy muzyce i mnóstwo wesołych piosenek. Radosnym akcentem było wręczanie samodzielnie wykonanych upominków. Przy wspólnym poczęstunku wieczorne spotkanie końcowo-roczne dobiegło końca.

Aneta Lodzik

wyświetl galerię w Cooliris