TAKIEGO PRZEDSTAWIENIA JESZCZE NIE WIDZIELIŚMY!

11 maja 2018 roku klasy 6b i 5d pojechały do Warszawy do Teatru Lalka na  przedstawienie pt. „Robinson Crusoe”. Jest to opowieść o człowieku, który pragnie przygód, zostawia wszystko i postanawia wypłynąć statkiem w rejs. Niestety, pogoda mu nie sprzyja, a okręt rozbija się o skały. Nasz bohater cudem ratuje się z opresji i budzi się na nieznanym lądzie. Akcja spektaklu rozgrywa się nie tylko na scenie, lecz także pośród widowni, na rozłożonych deskach, mających imitować statek. Inscenizacja była bardzo ciekawa, ponieważ aktorzy angażowali publiczność do kreowania przedstawienia. Zabawne piosenki oraz efekty specjalne urozmaicały dialogi bohaterów. Niezwykłość tego spektaklu polegała na tym, że uczniowie brali czynny w nim udział, śpiewali i odpowiadali na pytania zadawane przez aktorów. Wszyscy świetnie się bawili. Tę sztukę teatralną śmiało możemy polecić publiczności w różnym wieku.

wyświetl galerię w Cooliris

OG - 22 775 32 10