Wycieczka klasa IIa (Krasnali) i IIb (Gromadki Kubusia Puchatka)

Klasy drugie przeżyły moc atrakcji w Cinema City Bemowo.
Pierwszą z nich była wizyta w kinie interaktywnym na bloku edukacyjnym „Królestwo zwierząt”. Dzieci odkrywały dziką naturę każdym zmysłem. W sali 3D założyły specjale okulary i wspólnie z kluczem ptaków wybierały się w ekscytującą podróż w czasie ich corocznych migracji. W sali wyobraźni znalazły się na wyprawie po amazońskiej dżungli. W sali ruchu wzięły udział w podwodnej podróży po głębiach mórz i oceanów. W sali muzyki dowiedziały się w jaki sposób porozumiewają się ze sobą zwierzęta. W sali interakcji odpowiadały na pytania dotyczące zwierząt. W sali inspiracji obejrzały film o małych orangutanach. Było ekscytująco.
 Drugą atrakcję stanowiła nauka gry w kręgle. Dzieci poznały zasady gry i rozegrały swoje pierwsze turnieje drużynowe. Emocje sięgały zenitu.

wyświetl galerię w Cooliris

OG - 22 775 32 10