Wycieczka 6b i 6d

W pewien lutowy dzień uczniowie klasy 6 b i 6d  podczas wycieczki do Warszawy odwiedzili bardzo ciekawe miejsce, a mianowicie Papugarnię Carmen. Dla wszystkich było to niezwykłe doświadczenie. Jeszcze nikt nie widział w jednym pomieszczeniu tylu papug naraz! Ptaki okazały się bardzo przyjazne i zainteresowane obecnością ludzi. Chętnie przylatywały, siadały na ramionach i rękach uczniów, wzbudzając tym ogromne zaskoczenie i radość. Niektórzy ze śmiałków doszli do perfekcji, ponieważ potrafili zwabić nawet kilka ptaków. Zwierzęta interesowały się nie tylko otrzymywaną karmą, ale też elementami ubioru uczniów. Trudno w takiej sytuacji nie być zachwyconym!  Dlatego uczniowie mile wspominają pobyt w tym uroczym miejscu.

Drugą atrakcją wycieczki było kino. Uczniowie obejrzeli ciekawy i wzruszający film Stephena Chbosky’ego  pt. „Cudowny chłopak” oparty na powieści R.J. Palacio.

Według wszystkich uczestników ten wyjazd na długo pozostanie w pamięci, a niektórzy pewnie jeszcze nie raz odwiedzą ze swoimi bliskimi Papugarnię Carmen.

Zespół Szkolno-Przedszkolny
ul. Młodzieżowa 1,