Magiczny wieczór  1a i 1d

29 listopada Iskierki i Orliki uczestniczyły w wyjątkowym spotkaniu. Zgodnie z tradycją wieczór andrzejkowy pełen jest wróżb, przepowiedni i wyśmienitej zabawy. W 1a i 1d nie było inaczej. Tylko wróżkami, czarodziejkami były mamy! Przygotowały one dla dzieci różne atrakcje, wspaniałe dekoracje, niesamowite wróżby i zabawy. Dzieciaki rozwiązywały zagadki, krzyżówki, rzucały monetami do celu, kręciły kołem fortuny, ciągnęły losy, celowały w serca z imionami… Organizatorki zadbały o nastrojową scenerię i bajkowe elementy dekoracji. Były też śpiewy i tańce. W sali  dominowały czarne koty i bajowe,  tajemnicze postacie, były też piękne Cyganeczki… Spotkanie obu klas zakończył niezwykły poczęstunek : „cukierkowa zupka” i wiele innych słodkości. Serdecznie dziękujemy rodzicom za zorganizowanie tego uroczego spotkania.

Aneta Lodzik i Grażyna Nurczyńska

wyświetl galerię w Cooliris