Wycieczka do teatru klas 3c i 3e

9 listopada klasy 3c i 3e wybrały się do teatru Rampa na przedstawienie pt. „O dwóch takich, co ukradli księżyc”.

Był to spektakl o dwóch niesfornych bliźniakach z biednego miasteczka Zapiecek. Chłopcy opuścili dom w poszukiwaniu bogactwa. Chcieli znaleźć miejsce, gdzie nie trzeba pracować. Jacek i Placek wpadli na pomysł, że ukradną księżyc. Przedstawienie zawierało wiele piosenek – aktorzy wspólnie śpiewali i tańczyli nie tylko na scenie, ale także pośród nas. Wszystkie stroje i dekoracje były realistyczne i efektowne.

Po spektaklu udaliśmy się na zwiedzanie kulis teatru – zobaczyliśmy wszystkie zakątki, a aktor, który grał Hrabiego Mortadellę, odpowiedział na wszystkie pytania.

Uczniowie klasy 3c:

Iga, Mateusz K, Mateusz T., Malwina.

wyświetl galerię w Cooliris

OG - 22 775 32 10