Wycieczka do Skierd klas 3c i 3e

W czwartek 19 października uczniowie klas 3c i 3e pojechali na wycieczkę do Szkółki Kontenerowej w Skierdach. Na miejscu przywitała nas Pani, która opowiadała o zasadach zachowania się w lesie. Pokazała nam różnice w wyglądzie różnych zwierząt i zdradziła wiele ciekawostek. Najciekawszym momentem było głaskanie, prawdziwych, ale wypchanych zwierząt. Potem zadawaliśmy pytania i poszliśmy na teren lasu. Poznawaliśmy warstwy lasu i oglądaliśmy piękną przyrodę,  Tam mogliśmy się też wybiegać, aby później upiec pyszne kiełbaski.

Byłą to super wycieczka, bo mogliśmy się dużo nauczyć poza szkolnymi ławkami. Szkoda tylko, że nie poszliśmy w głąb lasu.

Uczniowie klasy 3c:

Iga i Mateusz Ch.