Ogólnopolski konkurs Szkoła młodych patriotów

W ostatnich miesiącach nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim konkursie pt. Szkoła młodych patriotów organizowanym przez Studium Prawa Europejskiego z siedzibą w Warszawie. Nie przypadkowo właśnie w tym roku ubiegaliśmy się o dyplom Szkoły młodych patriotów, bowiem w 2018 r. przypada 100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Aby spełnić wysokie kryteria konkursowe szkoła musiała zrealizować szereg różnorodnych działań, które były oceniane przez jury konkursu. Wśród zrealizowanych zadań wymienić należy m.in.: konkurs o wiedzy historycznej - Historia Polski a patriotyzm, konkurs plastyczny - 100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości czy przygotowanie Zasad postaw patriotycznych. Dzięki zaangażowaniu wielu uczniów i nauczycieli, przy wsparciu dyrekcji szkoły udało się w terminie zorganizować i przeprowadzić wszystkie zadania konkursowe. Czekamy więc na rozstrzygnięcie konkursu i werdykt jury.

wyświetl galerię w Cooliris

OG - 22 775 32 10