Znowu się udało… Świąteczna Akcja Pomocy Potrzebującej Rodzinie

Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie,
ponieważ wszelkie dobro, które dajemy,
zatacza koło i wraca do nas.”

Tradycją naszej szkoły stała się już Świąteczna Akcja Pomocy Potrzebującej Rodzinie. Pomagamy osobom biednym, starszym, samotnym, chorym, nieszczęśliwym, dzieciom… – tym, którzy nas potrzebują. W tym roku (podobnie jak w zeszłym, 2 lata temu, 3 lata temu, 7 lat temu,… jak zawsze) udało się nam zgromadzić wszystko, czego wybrana przez nas rodzina potrzebowała. Były to: produkty żywnościowe, środki czystości, artykuły higieniczne, odzież, obuwie, materiały i przybory szkolne, kołdry, koce, poduszki, pościel, ręczniki, garnki, patelnia, żyrandol, rolety, krzesełko do biurka, małe AGD i nawet elektryczny podgrzewacz wody.
Nie zapomnieliśmy również o szczególnych upominkach, a zatem były perfumy, kosmetyki, klocki Lego, gry planszowe, rolki i MP3. :)

Nie udałoby się to wszystko, gdyby nie zaangażowanie uczniów naszej szkoły, ich rodziców (i całych rodzin), nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, sponsorów i anonimowych Dobrych Duchów, którzy są z nami od początku tej akcji i wspierają nas. Jesteście osobami o przeogromnej wrażliwości i dobrych sercach. Właśnie tak zachowują się prawdziwi dobroczyńcy. Dzięki Wam Ktoś będzie miał naprawdę cudowne święta.

Dziękujemy Wszystkim za wszystko!

wyświetl galerię w Cooliris

OG - 22 775 32 10