Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Wyszukiwarka

Nawigacja

Treść strony

Wyniki XII Mistrzostw SP7 w Kręceniu Bączkiem Matematycznym Piruet

 

Kategoria D 6

Kategoria D 7

Kategoria D 8

1

Wiktoria Stateczna

1

Gabriela Żebrowska

1

Nadia Nowakowska

2

Lena Riabow

2

Hanna Zielińska

2

Hanna Urban

3

Małgorzata Szczęsnowicz

3

Łucja Biernacka

3

Aleksandra Łuszczyńska

4

Amelia Kotarska

4

Amelia Murawska

4

Zuzanna Bryk

5

Maja Kozioł

5

Hanna Olejniczak

5

Hanna Cegiełka

6

Julia Apel

6

Lena Rutkowska

6

Julia Jędrzejczyk

7

Klaudia Ziółkowska

7

Lena Truszkowska

7

Zuzanna Małkiewicz

8

Amelia Kowalska

8

Amelia Gumowska

8

Helena Gawryłowicz

9

Zofia Rakowska

9

Kaja Mostowska

Kategoria D 9

10

Aleksandra Olszewska

10

Natalia Prusek

1

Marta Zalewska

Kategoria C 6

11

Julia Dębowczyk

2

Gabriela Szmyt

1

Szymon Karczewski

12

Julia Jankowska

3

Michalina Grzesiak

2

Michał Krawczyk

13

Weronika Iksińska

4

Maria Sieklucka

3

Mateusz Zieliński

14

Julia Rostkowska

5

Julia Młynarczyk

Kategoria C 7

15

Julia Jastrzębska

6

Anna Muszyńska

1

Szymon Rosiak

16

Ada Modzelewska

Kategoria C 9

2

Jakub Zieliński

17

Karolina Malinowska

1

Jakub Tomaniak

3

Robert Kubiak

18

Zofia Jeżewska

2

Marcel Marquitan

4

Mateusz Natkański

19

Barbara Bogdan

3

Bartłomiej Żak

5

Szymon Krzywdziński

Kategoria C 8

4

Mateusz Waliszkiewicz

6

Jakub Alfut

1

Bartosz Drobotowski

5

Aleksander Leśniak

7

Filip Wojtkowski

2

Marcel Kraśniewski

6

Igor Małecki

8

Dawid Borczyk

3

Sebastian Skowroński

7

Igor Szymański

9

Michał Wit

4

Karol Wiak

8

Tomasz Kownacki

10

Żenia Zubakin

5

Oskar Pasławski

9

Jakub Wysokiński

11

Aleksander Żak

6

Kacper Bielski

Kategoria Open

12

Daniel Śniady

7

Filip Garus

1

Milena Markowska

13

Karol Witek

8

Piotr Pietras

2

Aleksandra Miller

14

Kacper Boimski

9

Piotr Stawiarski

3

Kacper Murawski

15

Kacper Szymański

10

Marcel Jaśkiewicz

4

Aleksandra Grudzień

16

Damian Racki

11

Szymon Gałecki

5

Julia Zielińska

17

Igor Antkowicz

12

Kacper Trojanowski

6

Wiktor Gardocki

 

 

13

Mateusz Pietrzak

7

Franciszek Kowalik

Kategoria R (dzieci klas I, II oraz zerówek + rodzic)

8

Alicja Końsko

1

Agnieszka Piotrowska

Jacek Piotrowski

9

Marta Witek

2

Julia Ducka

Krzysztof Ducki

10

Maja Mielczarek

3

Małgorzata Dudar

Anna Dudar

11

Konrad Socha

4

Pola Kicior

Małgorzata Kicior

12

Weronika Kałka

5

Michalina Tetkowska

Ewa Tetkowska

13

Piotr Kucharuk

6

Lena Michałowska

Marcin Michałowski

14

Krystian Chróstowski

7

Kajetan Kozioł

Monika Kozioł

15

Zofia Sosińska

8

Blanka Kiędra

Marek Kiędra

Stanisław i Antoni Piotrowscy    startujący w Kategorii R                 z tatą otrzymują                     nagrodę specjalną.

W Mistrzostwach SP7 nagradzanych                            jest 6 najlepszych zawodników.

 

 

 

9

Alicja Mikołajewska

Łukasz Mikołajewski

10

Alicja Berek

Barbara Górska-Berek

11

Olaf Wieczorek

Michał Wieczorek

12

Agnieszka Sikorska

Sylwester Jarosz

13

Patryk Grzelak

Anna Warchoł

14

Jakub Lewandowski

Bogumiła Lewandowska

15

Igor Kędra

Sylwia Mariańska

 

16

Wiktor Socha

Konrad Socha

 

 

wsteczwstecz

Intranet

Kontakt

Zespół
Szkolno-Przedszkolny nr 1
w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Młodzieżowa 1
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP: 5311688691, REGON: 146254836

Sekretariat Zespołu - tel./fax 22 775 50 00
PP5 - 22 775 58 71
SP7 - 22 775 50 00
OG - 22 775 32 10

Mapa - lokalizacja

Newsletter

Dopisz się do newslettera.

Godziny otwarcia

Godziny pracy sekretariatu zespołu

Godziny otwarcia poniedziałek-czwartek 7:30-16:30
  piątek 8:00-16:00

 

Stopka

Copyright Zespół Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.