Nowy Dwór Mazowiecki - miasto, które kocham...

Minęło już 20 lat... Moja mała Ojczyzna

W tym roku odbyły się jubileuszowe, bo dwudzieste z kolei warsztaty - Moja mała Ojczyzna, pod hasłem "Nowy Dwór Mazowiecki - miasto, które kocham...". Uczniowie klas trzecich i piątych z nowodworskich podstawówek zmierzyli się z nie lada wyzwaniem - mieli wykonać mapę tematyczną na jeden z wylosowanych przez siebie tematów, oczywiście dotyczących naszego pięknego miasta. Całość warsztatów poprzedziło przemówienie dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 - Pani Agnieszki Pindel, pokaz prezentacji i filmu, które wprowadziły uczestników w tematykę spotkania. Uczestnicy otrzymali odpowiednie materiały, przybory oraz wsparcie organizatorów i swoich opiekunów, co przy ich kreatywności zaowocowało ciekawymi i oryginalnymi pracami. Na koniec, każda z grup krótko opisała efekty swojej pracy i dokonała podsumowania. Mapy tematyczne będzie można obejrzeć w Urzędzie Miejskim, ponieważ z okazji 20-lecia warsztatów zostanie zorganizowana okolicznościowa wystawa.

Dziękujemy szkołom, które wzięły udział w tegorocznych warsztatach. Jak zawsze można na Was liczyć.

wyświetl galerię w Cooliris

OG - 22 775 32 10