Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe

Nawigacja

Treść strony

 • -

Sukcesy plastyczne uczniów klas 4 -7

Życzymy dalszych sukcesów!
 • -

Zwycięzcy Powiatowego Konkursu Logopedycznego "Stwórz własną pomoc logopedyczną".

Polskie Towarzystwo Neurologopedów objęło honorowym patronatem organizowane przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Nowym Dworze Mazowieckim II Powiatowe Dni Logopedy.

Dla dzieci z klas I-III szkół podstawowych Powiatu Nowodworskiego ogłoszono konkurs logopedyczny pt.: "Stwórz własną pomoc logopedyczną". Celem konkursu było rozpowszechnienie wiedzy na temat pracy logopedy, prezentacja umiejętności i zdolności plastycznych dzieci oraz rozwijanie inwencji twórczej i wyobraźni dziecięcej.
 • -

Ogólnopolski konkurs Szkoła młodych patriotów

W ostatnich miesiącach nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim konkursie pt. Szkoła młodych patriotów organizowanym przez Studium Prawa Europejskiego z siedzibą w Warszawie. Nie przypadkowo właśnie w tym roku ubiegaliśmy się o dyplom Szkoły młodych patriotów, bowiem w 2018 r. przypada 100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości.
 • -

DZIEŃ  SPORTU – DZIEŃ  DZIECKA  W  KLASACH  I-III

W tym roku Dzień Dziecka obchodzony był w naszej szkole w duchu sportowej rywalizacji. Klasy drugie i trzecie rozegrały turnieje zbijaka, zaś klasy pierwsze zmagały się na różnorodnych torach przeszkód. Emocje były ogromne. 
 • -

Sukces w konkursie „Z technologią w świat nauki”

Uczennice klasy VIa,  które uczestniczą w zajęciach rozwijających uzdolnienia z przyrody, wzięły udział w konkursie „Z technologią w świat nauki” pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego i Mazowieckiego Kuratora Oświaty.  Głównym celem jest przygotowanie nowotarskiego projektu edukacyjnego, który przedstawia zagadnienia przyrodnicze z wykorzystaniem współczesnych technologii.
 • -

Konkurs wiedzy o Nowym Dworze Mazowieckim.

Tradycyjnie jak każdego roku  28 maja 2018 roku w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy o  Nowym Dworze Mazowieckim, adresowany do uczniów klas III.  Trzyosobowe zespoły złożone z reprezentantów wyłonionych w eliminacjach klasowych stawiły się w pełnych składach.

Wyniki konkursu matematycznego dla klas II

Mistrz Liczydełko
 • -

Konkurs "Nasz kolorowy realny świat bez uzależnień i cyberprzemocy"

22 maja 2018 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Nowym Dworze Mazowieckim nastąpiło uroczyste wręczenie nagród za konkurs plastyczny "Nasz kolorowy realny świat bez uzależnień i cyberprzemocy" organizowany przez Straż Miejską. Nasza szkoła zdobyła aż trzy nagrody.
 • -

Reprezentacja naszej szkoły na Mistrzostwach Polski

Od 24 maja 2018 r. dziewczęta z rocznika 2005 uczestniczą w Ogólnopolskim Finale Igrzysk Dzieci w Mini Piłce Siatkowej Czwórek w Głuchołazach.
 • -

Sukces w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej w Międzyborowie

W dniach 28 i 29 kwietnia 2018 r. dziewczęta z rocznika 2005 i 2006 brały udział w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej w Międzyborowie. Uczennice naszej szkoły zmierzyły się z zawodniczkami z całego województwa mazowieckiego. Po zaciętych i emocjonujących meczach okazały się jednak najlepsze i triumfowały na pierwszym miejscu.

Konkurs „DOBRZE JEMY ZE SZKOŁĄ NA WIDELCU”

Nasza szkoła bierze udział w konkursie „DOBRZE JEMY ZE SZKOŁĄ NA WIDELCU”. Zachęcamy do głosowania na prace plastyczne naszych uczniów. Podczas głosowania jedna osoba może oddać maksymalnie 1 głos w ciągu 24 godzin. Kryterium ograniczenia głosowania do 1 głosu jest jeden adres IP oraz jeden adres e-mail. Głosowanie musi zostać potwierdzone poprzez aktywację linku przesłanego celem potwierdzenia głosowania na indywidualny adres e-mail podany podczas głosowania. Głosowanie na zgłoszone Prace Konkursowe odbywać się będzie do 30 maja 2018 r. do godziny 12:00.

Galeria konkursowa prac znajduje się w poniższym linku:

http://dobrzejemy.szkolanawidelcu.pl/strefa-dla-nauczycieli/konkurs/galeria-konkursowa/

 • -

Zaczytani.org

W Imieniu Samorządu Uczniowskiego oraz biblioteki szkolnej SP 7 serdecznie zachęcamy  wszystkich uczniów do włączenia się w ogólnopolską akcję: Zaczytani org. Akcja polega na zbiórce książek dla chorych dzieci, pacjentów szpitala. Tak jak w tamtym roku będzie to prawdopodobnie Szpital Dziecięcy w Dziekanowie Leśnym.
 • -

Podsumowanie akcji: „Góra grosza 2017”

Dziękujemy  bardzo wszystkim klasom za udział w akcji i gratulujemy zwycięzcy! W tym roku szkolnym zebraliśmy ok.1600 zł.
 • -

Sukces uczniów w XXIII edycji konkursu ekologicznego „Co w puszczy piszczy?”

W dniu 11 kwietnia 2018 r. grupa uczniów reprezentująca naszą szkołę zajęła I miejsce spośród 16 drużyn w półfinale konkursu ekologicznego „Co w puszczy piszczy?”, który był przeprowadzony podczas gry terenowej na terenie Ośrodka Dydaktyczno – Muzealnego Kampinoskiego Parku Narodowego w Granicy. 

LAUREACI SZKOLNEGO ETAPU KONKURSU PLASTYCZNEGO

„Drzewo w kampinoskim krajobrazie”  klasy 4 - 7
 • -

Wyniki konkursu „Nie tylko dla przyrodników”:

I miejsce Małgorzata Ślaska Vd

II miejsce Karolina Kozioł IV e

III miejsce Natalia Kucińska IV e i Oskar Ruszczak Va

Zwycięzcy otrzymają dyplomy oraz nagrody.


 • -

Wyniki VI Warszawskiego Konkursu „Tak żyć, jak żyłem, warto było...” Józef Piłsudski.

Laureatką konkursu plastycznego na „Projekt znaczka upamiętniającego 100. Rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę” w kategorii: szkoła podstawowa klasy 4- 7 została nasza uczennica z klasy siódmej b WERONIKA SPALIK
 • -

KONKURS WIEDZY O TEATRZE DLA KLAS III

19 marca odbył się Konkurs wiedzy o teatrze dla klas III. Przedstawiciele klas w trzyosobowych drużynach odpowiadali na pytania otwarte i pytania wyboru, musieli też określić, które ze zdań jest prawdziwe, a które fałszywe. Były kalambury z baśni, rebusy i układanki. Zabawa do końca  była emocjonująca, zwłaszcza, że liczba punktów w trzech drużynach była jednakowa, konieczna więc była dogrywka.
 • -

Wyniki konkursu

Wyniki szkolnego etapu 41 Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka
 • -

Mistrzowskie zmagania z tabliczką mnożenia

10 marca 2018 roku, po raz siedemnasty odbyły się w Szkole Podstawowej nr 7 im. Orła Białego w Nowym Dworze Mazowieckim wchodzącej w skład Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 1 Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego w Tabliczce Mnożenia. W zawodach wzięli udział uczniowie klas III i IV: Szkoły Podstawowej nr 2 z Nasielska, Szkoły Podstawowej z Popowa Borowego oraz gospodarzy Siódemki z Osiedla Młodych.
 • -

Konkurs wiedzy OMNIBUS

Konkurs wiedzy OMNIBUS ma wieloletnią tradycję w naszej szkole. Rozgrywany jest on w dwóch kategoriach wiekowych. Młodsi uczniowie z klas drugich i trzecich stanowią I grupę, II grupę tworzą uczniowie z klas czwartych, piątych i szóstych. O tytuł Omnibusa rywalizuje po dwóch przedstawicieli z każdej klasy.

Konkurs dla uczniów klas IV-V „Nie tylko dla przyrodników”

Cele konkursu:

- wzbudzanie i rozwijanie zainteresowania przyrodą

- doskonalenie umiejętności korzystania z różnych źródeł informacji

- rozwijanie uzdolnień uczniów oraz podnoszenie poziomu ich wiedzy ogólnej i stosowanie jej w praktyce

- stwarzanie uczniom możliwości współzawodnictwa i przeżycia sukcesu
 • -

Ikona Matki Bożej - konkurs z religii

W zawiązku z peregrynacją kopii cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej w naszej parafii  zorganizowano w SP7 konkurs - Matka Boża Częstochowska. Wielu uczniów wzięło w nim udział, więc jury miało trudny "orzech do zgryzienia". Ostatecznie wyłoniono aż 10 laureatów!

KONKURS PLASTYCZNY dla  uczniów klas I – VII

W tym roku po raz kolejny zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym z cyklu „Co w puszczy piszczy” organizowanym przez Nowodworski Ośrodek Kultury
oraz Ośrodek Dydaktyczno – Muzealny Kampinoskiego Parku Narodowego w Granicy.
 • -

Konkurs „Z technologią w świat nauki”

Grupa uczniów, którzy uczestniczą w zajęciach rozwijających uzdolnienia z przyrody, pod opieką nauczyciela przyrody Pani Pauliny Wieczorek, wzięli udział w konkursie „Z technologią w świat nauki” pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego i Mazowieckiego Kuratora Oświaty. 
 • -

KONKURS PRZYRODNICZY „CO W PUSZCZY PISZCZY”

Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV – VII naszej szkoły.
 • -

XXVI FINAŁ WIELKIEJ  ORKIESTRY  ŚWIĄTECZNEJ  POMOCY

14 stycznia 2018 r. w związku z XXVI Finałem WOŚP uczniowie i nauczyciele naszej szkoły tradycyjnie zaangażowali się w zbiórkę pieniędzy. W tym roku środki zbierane były „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Zbiórka trwała od godziny 8.00 do 14:30. Dzięki uprzejmości Rady Rodziców na zmarznięte dzieci w szkole czekała ciepła herbata, bułki i inne słodkości.
 • -

Technologie z klasą

Od listopada 2017 uczniowie klasy 7c, 7d i 7e na lekcjach informatyki biorą udział w ogólnopolskim programie TECHNOLOGIE Z KLASĄ objętym honorowym patronatem MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ. Organizatorem programu jest Fundacja Uniwersytet Dzieci.
 • -

ETAP SZKOLNY KONKURSU „MAŁY MYŚLICIEL”

13 grudnia odbył się szkolny etap konkursu matematycznego „Mały Myśliciel”. Chętni uczniowie klas szóstych zmierzyli się z niełatwymi zadaniami matematycznymi.
 • -

EkoWalentynki 2018 - czyli kochamy recykling

W lutym 2018 rusza VIII edycja ogólnopolskiej akcji edukacyjnej pt. "EkoWalentynki - czyli kochamy recykling". W Dniu Zakochanych, 14 lutego 2018 zainaugurujemy naszą akcję, rozdając walentynkowe słodkości, a to wszystko w zamian za przynoszone zużyte baterie oraz drobny zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.

SZKOLNY KONKURS Z J. NIEMIECKIEGO "MOJE FERIE W NIEMCZECH"

Zaplanuj na ferie wycieczkę do Niemiec. Przedstaw ją w formie prezentacji multimedialnej w języku polskim.
 • -

Szkolny konkurs angielsko – plastyczny „A Christmasstocking”

Gratulacje, podziękowania i wyrazy uznania dla młodych artystów. Tak w skrócie wyglądało uroczyste podsumowanie konkursu „A Christmasstocking”, które odbyło się 22 grudnia po zakończeniu jasełek szkolnych.
 • -

Laureaci Konkursu plastycznego „ Kartka bożonarodzeniowa - szopka”.

Serdecznie gratulujemy!

 Organizatorzy
 • -

Akcja charytatywna : „Góra grosza”.

Serdecznie zachęcamy uczniów do udziału  w corocznej akcji „Góra grosza”. Każda klasa zbiera od 27.11.2017 do 02.01.2018 pieniądze - drobne monety pieniężne do pudełeczka lub słoiczka.     
 • -

Znowu się udało… Świąteczna Akcja Pomocy Potrzebującej Rodzinie

Tradycją naszej szkoły stała się już Świąteczna Akcja Pomocy Potrzebującej Rodzinie. Pomagamy osobom biednym, starszym, samotnym, chorym, nieszczęśliwym, dzieciom… – tym, którzy nas potrzebują. W tym roku (podobnie jak w zeszłym, 2 lata temu, 3 lata temu, 7 lat temu,… jak zawsze) udało się nam zgromadzić wszystko, czego wybrana przez nas rodzina potrzebowała.
 • -

PRZEDŚWIĄTECZNA MOBILIZACJA WOLONTARIATU

Szkolne Koło Wolontariatu jest inicjatywą młodzieży, skierowaną do ludzi młodych, którzy chcą pomagać najbardziej potrzebującym, reagować czynnie na potrzeby środowiska, inicjować działania w środowisku szkolnym i lokalnym, wspomagać różnego typu inicjatywy charytatywne i kulturalne.
 • -

Promujemy talenty

Zarówno uczniowie klas młodszych jak i starszych bardzo lubią lekcje plastyki. Malowanie przy muzyce u pierwszaków i formy przestrzenne –zwierzęta w klasach szóstych to tylko przykłady działalności twórczej uczniów naszej szkoły.
 • -

Sukces na V Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Nasielsku

Po eliminacjach szkolnych mocna grupa z "Siódemki" 13 grudnia 2017 r. udała się do Nasielska na V Festiwal Kolęd i Pastorałek. Uczestników z każdej grypy wiekowej było bardzo wielu, a poziom, szczególnie w kategorii klas IV-VI niezwykle wyrównany.
 • -

Wyniki XII Mistrzostw SP7 w Kręceniu Bączkiem Matematycznym Piruet

Wyniki XII Mistrzostw SP7 w Kręceniu Bączkiem Matematycznym Piruet
 • -

Dzień Świętego Mikołaja w SP7

Jak co roku 6 grudnia w Szkole Podstawowej nr 7 korytarze były gwarne, kolorowe i wesołe. Uczniowie klas I – III ruszyli w mikołajkowym korowodzie. Pląsały Śnieżynki, brykały Renifery, dostojnie sunęli Mikołajowie. W trakcie przedstawienia niespodzianki przybył Święty Mikołaj.
 • -

Konkurs dla uczniów klas V pt. „Mitologia wiecznie żywa”

Dnia 28.11.2017r. w Szkole Podstawowej nr 7 odbył się konkurs dla uczniów klas V pt. „Mitologia wiecznie żywa”. Czteroosobowe drużyny reprezentujące poszczególne klasy piąte pochwaliły się w nim swoją wiedzą na temat świata mitów.
 • -

Zbiórka słodyczy

Od 23 października do 17 listopada 2017 roku trwała w naszej szkole zbiórka słodyczy. Do akcji  zorganizowanej przez Szkolne Koło Wolontariatu SP 7 włączyły się także wszystkie grupy Publicznego Przedszkola nr 5 i oddziały gimnazjalne oraz nauczyciele. Przez prawie 4 tygodnie akcji uzbieraliśmy „morze” słodyczy. :) Wszystkie rzeczy zostały przekazane potrzebującym maluchom. Dostały je od nas w prezencie mikołajkowym i radości nie było końca.

VI Warszawski Konkurs „Tak żyć, jak żyłem, warto było...” Józef Piłsudski.

Zapraszamy uczniów przedszkola, szkoły podstawowej i gimnazjum do udziału w VI Warszawskim Konkursie „Tak żyć, jak żyłem, warto było...” Józef Piłsudski.
 • -

,,Kocham moją Ojczyznę”

Tuż przed Świętem Niepodległości  odbyła się VIII edycja Konkursu poezji i pieśni patriotycznej ,,Kocham moją Ojczyzną”. Wystąpiło ponad 50 wykonawców z klas I-VII. Część z nich prezentowała się w kategorii pieśń.

Świąteczny Konkurs Samorządu Uczniowskiego i nauczycieli religii Kartka Bożonarodzeniowa - szopka

REGULAMIN I EDYCJI KONKURSU PLASTYCZNEGO o zasięgu regionalnym „MOJA KARTKA BOŻONARODZENIOWA”

 • -

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

6 listopada 2017 roku był w naszej szkole dniem szczególnym, obchodziliśmy bowiem Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Tego dnia wszystkie oddziały, a także pracownicy szkoły, przebrali się za swoich ulubionych bohaterów z bajek.
 • -

Akcja lato w słoiku

W naszej szkole w ostatnich dniach października odbyła się akcja „Lato w słoiku”. Do akcji włączyły się prawie wszystkie klasy edukacji wczesnoszkolnej: klasy pierwsze a,b,c,d; klasa druga b i klasy trzecie a,b,c,e,f,g.
 • -

Pamiętamy o naszym papieżu...

W tym roku 8 października obchodziliśmy XVII Dzień Papieski. W związku z tym w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim katecheci włączyli w tegoroczne obchody swoich podopiecznych.
 • -

Nowy Dwór Mazowiecki - miasto, które kocham...

Minęło już 20 lat... Moja mała Ojczyzna

W tym roku odbyły się jubileuszowe, bo dwudzieste z kolei warsztaty - Moja mała Ojczyzna, pod hasłem "Nowy Dwór Mazowiecki - miasto, które kocham...". Uczniowie klas trzecich i piątych z nowodworskich podstawówek zmierzyli się z nie lada wyzwaniem - mieli wykonać mapę tematyczną na jeden z wylosowanych przez siebie tematów, oczywiście dotyczących naszego pięknego miasta.

VI Warszawski Konkurs „Tak żyć, jak żyłem, warto było...” Józef Piłsudski.

Konkurs - "Szopka Betlejemska. Dzieło sztuki z surowców naturalnych i wtórnych."

Regulamin konkursu plastycznego JESIENNY PEJZAŻ WSI

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE

​Konkurs plastyczny „Historia jesiennego liścia”

Konkurs plastyczny organizowany jest przez Nowodworski Ośrodek Kultury.

XV edycja Konkursu Ekologicznego „Wisła inspiruje”

Tematyka Konkursu nawiązuje do ogólnopolskiej koncepcji ustanowienia roku 2017 „Rokiem Rzeki Wisły”. Prace konkursowe powinny przede wszystkim nawiązywać do tematu Konkursu, uwzględniając problemy ekologiczne i walory przyrodnicze Wisły.

Intranet

Kontakt

Dane kontaktowe

Zespół Szkolno-Przedszkolny
ul. Młodzieżowa 1,
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki

NIP: 5311688691, REGON: 146254836

PP5 22 775 58 71
Sekretariat Zespołu - tel./fax 22 775 50 00
SP7 ul. Młodzieżowa 1 - 22 775 50 00
SP7 ul. Młodzieżowa 3 - 22 775 32 10

Deklaracja Dostępności

Mapa - lokalizacja

Newsletter

Dopisz się do newslettera.

Godziny otwarcia

Godziny pracy sekretariatu zespołu

poniedziałek - czwartek 7.30 - 15.30

piątek                             7.00 - 15.00

Stopka

Copyright Zespół Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.