Zaczytani.org

W Imieniu Samorządu Uczniowskiego oraz biblioteki szkolnej SP 7 serdecznie zachęcamy  wszystkich uczniów do włączenia się w ogólnopolską akcję: Zaczytani org. Akcja polega na zbiórce książek dla chorych dzieci, pacjentów szpitala. Tak jak w tamtym roku będzie to prawdopodobnie Szpital Dziecięcy w Dziekanowie Leśnym.

Podsumowanie akcji: „Góra grosza 2017”

Dziękujemy  bardzo wszystkim klasom za udział w akcji i gratulujemy zwycięzcy! W tym roku szkolnym zebraliśmy ok.1600 zł.

Samorząd Uczniowski z życzeniami świątecznym

Wielkanoc to czas wiosennej radości i nadziei, odkrywania sensu wiary a także odnajdywania odpowiedzi na nurtujące nas pytania. To  również okazja do rodzinnych spotkań, rozmów i bycia razem z bliskimi.  Tuż przed feriami świątecznymi (27.03.2018) Zarząd Samorządu Uczniowskiego wraz z przedstawicielem uczniów - Mikołajem z kl. Ic złożył życzenia nauczycielom oraz pracownikom szkoły.

Dyskoteka karnawałowa klas IV - VI

13.02.2018 w godzinach popołudniowych odbyła się dyskoteka karnawałowa dla klas starszych. Organizatorem imprezy był Samorząd Uczniowski i Rada Rodziców. Podczas zabawy wszyscy mieli świetne humory, a pan Wojtek Stecyna jako wodzirej spisał się znakomicie.

Ostatkowe „Walentynki” w naszej szkole

13.02.2018 w przeddzień Święta Zakochanych, w dzień balu karnawałowego miały miejsce w naszej szkole „Walentynki”.  Na to sympatyczne święto czekają z utęsknieniem nie tylko zakochani, ale i osoby, które chciałyby napisać coś miłego koleżance lub koledze z klasy. To dobra okazja do okazania życzliwości i wdzięczności za dobro, którego doświadczamy od innych.

Laureaci Konkursu plastycznego „ Kartka bożonarodzeniowa - szopka”.

Serdecznie gratulujemy!

Akcja charytatywna : „Góra grosza”.

Serdecznie zachęcamy uczniów do udziału  w corocznej akcji „Góra grosza”. Każda klasa zbiera od 27.11.2017 do 02.01.2018 pieniądze - drobne monety pieniężne do pudełeczka lub słoiczka.

„Andrzejki 2017”  - klasy starsze.

W środowe, listopadowe popołudnie (29.11.2017) w godz. 17.00 - 19.00. odbyła się zabawa andrzejkowa dla klas IV - VII. Organizatorem imprezy był Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami i Rada Rodziców. Wszyscy uczestnicy świetnie się bawili i zapraszali do tańca także swoich nauczycieli.

Świąteczny Konkurs Samorządu Uczniowskiego i nauczycieli religii Kartka Bożonarodzeniowa - szopka

Spotkanie Zarządu Samorządu Uczniowskiego z Kadrą Kierowniczą Szkoły.

W dniu 19.10.17. odbyło się spotkanie Zarządu Samorządu Uczniowskiego SP 7 z Kadrą Kierowniczą naszej szkoły: Panią Dyrektor Agnieszką Pindel  i Wicedyrektorami: Panią Irminą Bieńkowską i Panem Tomaszem Szadkowskim.

Spotkanie gospodarzy klas z Zarządem Samorządu Uczniowskiego

W dniu 10.10.17 odbyło się pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie  przewodniczących Samorządów Klasowych z Zarządem Samorządu Uczniowskiego  i opiekunami.

WYBORY DO ZARZĄDU SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

W dniu 26 września 2017 r. odbyły się wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 7 w Nowym Dworze Mazowieckim. Po podliczeniu wszystkich głosów komisja wyborcza ustaliła, iż Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego została AMELIA ZAGULSKA z kl. Vb, zastępcami przewodniczącego – MARTA ZALEWSKA z kl. IIIh i PAULINA ŁUSZCZYŃSKA z kl. VIIe.

mail: sekretariat@zs1.nowydwormaz.pl

OG - 22 775 32 10