Szkolne Walentynki 2019

Samorząd Uczniowski we współpracy z wychowawcami świetlicy zorganizował szkolne walentynki. Oprócz poczty walentynkowej odbył się w świetlicy szkolnej dla młodszych uczniów specjalnie przygotowany  na tą okazję quiz. Liczyła się dobra zabawa oraz  radość uczestników.

Laureaci konkursu bożonarodzeniowego Samorządu Uczniowskiego: "Kartka świąteczna"

Amelia Krajewska kl.Ia
Kaja Mostowska kl.IIa
Mikołaj Szeskazkl.IIc

Gratulujemy!

Zabawa andrzejkowa dla klas 4 – 6

Tak jak co roku Samorząd Uczniowski  przy współpracy Rady Rodziców zorganizował zabawę andrzejkową dla uczniów klas 4 – 6. To niezapomniane wydarzenie miało miejsce 29.11.2019 w godz. 17.00 – 19.00.

Konkurs świąteczny Samorządu Uczniowskiego

Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs na najciekawszą kartkę świąteczną. Praca formatu A4 (złożona na pół) powinna być estetyczna i samodzielna. Liczy się oryginalność, pomysłowość oraz zgodność z tematem. Technika wykonania dowolna.

Prace oddajemy do 3 grudnia 2018.

Samorząd Uczniowski z wizytą u Pierwszoklasistów.

19 i 22 października przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego - Zuzia wraz z p.Kasią odwiedziły uczniów klas I i życzyły im w imieniu całej społeczności szkolnej sukcesów w nauce oraz samych miłych przygód w szkole.

Wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego i Rzecznika Praw Ucznia

W  dniu 24.09.2018 odbyły się w naszej szkole wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego i na Rzecznika Praw Ucznia. Tak ważne dla całej społeczności uczniowskiej wydarzenie miało miejsce w dwóch budynkach równolegle: w budynku głównym SP w bibliotece szkolnej głosowali uczniowie klas: III, VI, VII i VIII; zaś w budynku oddziałów gimnazjalnych oddawali swoje głosy uczniowie klas IV i V.

mail: sekretariat@zs1.nowydwormaz.pl

OG - 22 775 32 10