W ZACZAROWANYM ŚWIECIE BAJEK

Od października 2017 roku w bibliotece szkolnej odbywają się cykliczne zajęcia czytelnicze dla dzieci z Publicznego Przedszkola nr 5 „Bajkowy Świat”.  W I semestrze odbyło się 20 spotkań, w których uczestniczyły grupy: MUCHOMORKI, NUTKI, JAGÓDKI, RYBKI, ŻABKI i ZUCHY. Mali czytelnicy z wielką uwagą słuchali prezentowanych przez nauczyciela bibliotekarza poruszających, pełnych ciepła i humoru bajek o zwierzętach, m.in.: O dzielnym jelonku, Mały miś polarny, O jeżyku Wojtusiu, Rybka o imieniu Lili, a także pouczających opowieści o Marysi i zagubionej Przytulance, Zosi i jej magicznym kapeluszu, księżniczce Adeli, królewnie Lence i wielu innych. Spotkaniom towarzyszą wspólne zabawy ruchowe a także zajęcia plastyczne, w których nasi goście chętnie biorą udział. Wytwory dziecięcej wyobraźni prezentowane są  na wystawie, którą mogą podziwiać starsi koledzy ze szkoły podstawowej. Kolejne spotkania będą kontynuowane w II semestrze.

wyświetl galerię w Cooliris

OG - 22 775 32 10